Avto
13176 ogledov

Opel grandland X z najbolj zmogljivim dizlom in 8-stopenjskim menjalnikom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 10:06 16.marec 2018.

    Tako čist, dejte no, 6d pomeni le da naj bi se "končno pa res" držal predpisanih limit kot v EURO 6, pa še pri tem ni zapovedana redna kontrola na tehničnih.

  • Snežinko 10:54 16.marec 2018.

    Količine dušikovih oksidov ne navajajo? Aja, ni pomembna, ker se ne meri na tehničnem... bolj važen je izpust CO2 (ki je,spotoma, naraven plin) kot pa strupen dušikov oksid,ane? Kam smo prišli...

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 22:57 16.marec 2018.

      Res je. Dušikovi oksidi so mnooooogo bolj nevarni kot pa je naravni CO2. Pri enem testiranju na faksu smo ugotovili, da bencinski motorji imajo sicer manj CO2, vendar za večkratnik presegajo izpuste drugih nevarnih plinov napram dizlu.

  • milan63 13:57 16.marec 2018.

    fuj pa dizl

    • evelux 20:18 16.marec 2018.

      Smrdljivi dizli enkrat v življenju sem imel dizla in nikoli več fujjj

  • Albatroz 14:08 16.marec 2018.

    vedno se piše kako avti onesnažujejo glede na gorivo nihče pa ne pove koliko emisij rafinerija proizvede za liter bencina, in koliko za liter nafte. zraven tega pa je še stvar v tem da si nemore vsak posebaj izmeriti emisij, ...prikaži več da bi vedel kaj je res in kaj ne.

  • mph 10:50 16.marec 2018.

    Dokler ne bo boljše alternative, diesel forever. Najbolj pa me moti nesramno zavajanje, da pa kao z bencinarji ni problema. OBA sta škodljiva in bosta vedno, ker gre pač za motorje na notranje zgorevanje, samo dizli ustvarjajo več enih delcev, ...prikaži več bencinarji pa bistveno več prispevajo toplogrednim plinom.

  • lotus 13:44 17.marec 2018.

    Ma sviraju k...u,naj prej porihtajo industrijo ki je zagotovo večji onesnaževalec,gnjusi mi se vse to

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.