Slovenija /slovenija/crna-kronika
49842 ogledov

Divjali kot nori, a nihče ni ostal brez vozniškega dovoljenja, to je razlog

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 20:59 19.julij 2024.

    Ko mali možiček sede v Audija ali Bmwja mu ego takoj naraste in mora takoj pokazati, da če nima nič v hlačah in glavi, ima vsaj v nogah , pa pohodi gas. In je takoj frajer. Za tiste z IQ ...prikaži več jem na temperaturi morske vode. Se pa vidi, da gasterbajterji morajo pokazat, da so zaslužili za en rabljen avto z nazaj prevrtenimi kilometri za smešno ceno.

    • Avatar jate
      jate 06:18 20.julij 2024.

      tako je....če se v sexu ne morejo dokazovat pa se z avtom šopirijo...bedniki

    • Avatar Red Hiney
      red 08:18 20.julij 2024.

      Nekdo ima pa kompleks...😃. Voziš mlinček, ki potrebuje 3 dni da pride do omejitve? Očitno nisi nikoli vozil po tem odseku po noči. Cesta je dobesedno prazna. Ni žive duše. To da tukaj postaviš radar sredi noči, je samo služenje blagajni.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:33 20.julij 2024.

      To so čifoti z majhnimi lulki

    • sandi76 09:44 20.julij 2024.

      red: prvič slišim, da ponoči veljajo druga pravila. Spadaš med tiste, ki nas ogrožajo z divjanjem po cestah ?

    • Avatar Red Hiney
      red 09:28 21.julij 2024.

      Sandi76: sodiš med tiste, ki nas ovirajo in povzročajo zastoje? Enako bi moral biti obravnavan kot divjaki.

  • Naklonsky 13:52 20.julij 2024.

    V glavnem gre za šiptarje. Ponavadi vozita dva ali trije, drug za drugim, prvi pa preverje dolge luči če še delajo.

  • LukaMB 23:27 19.julij 2024.

    Jaz jih ne obsojam, če že majo nek avto, ki je nov in sposoben normalne hitrosti 230kmh ja zakaj pa ne? Boljš kot pa da se jajcajo.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:34 20.julij 2024.

      Ko se bo pa vate zaletel,ga tudi kurcat ne boš mogel

    • LukaMB 22:41 20.julij 2024.

      Garancija pač glej špegu pa je, pa pusti budale da gonijo in se umakni. Če nisi sposoben predvidevati in gledati špegu, potem pa nisi za vožnjo.

    • peter4 07:55 21.julij 2024.

      Egoisticna budala je tisti, ki misli da se njemu morajo vsi umikat, med tem ko on pa se že ne bo 'jajcal' po pravilih.

    • LukaMB 19:06 21.julij 2024.

      peter4, budalam se umakneš in ne pametuješ, ti nisi policaj, da bi nekomu kaj narekoval ali ga učil, to ni tvoje delo.

    • peter4 08:49 23.julij 2024.

      Nisem policaj in se umikam kadar je za to dovolj prostora med šleperji. Kadar pa kdo zadaj prpizdi 200 na uro in pričakuje da se mu že v naprej umaknem pa iz 130 bremzam na 90 za šleperjem, da bo ...prikaži večo on lahko divjal naprej pa naj kar sanja. Pa kaj ti razlagam sploh, saj sem napisal da vozim po pravilih. Eni pač pravil voznje po AC ne poznajo.

    • LukaMB 14:37 28.julij 2024.

      peter4 - dobr to se strinjam, ampak ja, umakneš se takoj ko lahko, pusti budale mimo, nisi policaj in ne kontrirati ali pa sebe spravljati v položaj, da nekaj zaviraš na prehitevalnem pastu, da mu nekaj kao 'dokažeš', z budalami ...prikaži več nisi isti level in raje odstopi in bodi pameten.

    • peter4 23:05 29.julij 2024.

      Ja, brez težav. Imava isto mnenje. Naj leti če ima silo. Tudi nakažem, da se bom umaknil, da lahko prej začne pospeševat. Problem je le, kadar sam zaradi umika z najvišjo dovoljeno hitrostjo nato obtičiš na voznem in se ne ...prikaži veče moreš več vključiti na prehitevalnega zaradi premajhne varnostne razdalje prehitevajočih, ki imajo večvrednostni kompleks. Potem si pa prisiljen zavirat in za brezveze tratiš gorivo s ponovnim pospeševanjem in z neenakomerno vožnjo imaš le več stresa zaradi egoistov na cesti.

  • Toma 18:56 19.julij 2024.

    Jaz sem šel še več, pa me niso ujeli ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.