Slovenija
13917 ogledov

Davčna reforma: Kmalu bodo ti izdelki dražji, sprememba tudi glede avtomatov

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 17:15 27.maj 2024.

    Logično, zopet višji davki. In pa ugodnosti za tujce.

    • Ender3 18:36 27.maj 2024.

      S čim pa bi ti filal proračun? Z janševo propagando se to ne da...

    • DEJ11 19:35 27.maj 2024.

      Ender tebi je vseeno ker si priklopljen na državo...cepec...

    • Ender3 19:36 27.maj 2024.

      Od kod hudiča sem fasal toliko 👎. Še dobro, da komentarjev razen trolov nihče ne bere..

    • Ender3 19:41 27.maj 2024.

      Dej11🖕 videti je, da si hudo cepljen. Priklopljen pa na proračun SDS..Meni je za te itak, vseeno..Ubogi so starši..

    • DEJ11 22:42 27.maj 2024.

      Ender za razliko od tebe delam in plačujem davke za takšne idiote kot si ti... Daj svoje komentarje za prebrat svojim otrokom če jih imaš, da vidiš kako izgleda SRAMOTA...

    • vzev 18:27 28.maj 2024.

      @Ender3, lenuhe nagnati delati. Razbremenitev plač in s tem povečati potrošnjo. Zmanjšati(ali pa kar prekiniti) financiranje političnih stranko in nevladnih organizacij. Krepko zmanjšati javni sektor.... In pa seveda, prenehati financirati begunce.

  • jakec42 19:25 27.maj 2024.

    Ja za povišanja plač javnemu sektorju zmanjkuje denarja,plača naj narod,kot vedno!

    • FejstDogaja 19:49 27.maj 2024.

      Kdo pa? A mogoče ne koristiš storitev? Plus tega tudi javni sektor fila proračun s prispevki in davki. Nič drugače kot ti.

    • matermila 07:08 28.maj 2024.

      Drži, tudi JS plačuje v proračun, si pa pozabil, da JS vleče bruto plače iz realnega sektorja, torej to vse plačuje realni sektor. Verjetno nihče nima nič proti, da se plače dvignejo tistim, ki so v najnižjih plačnih razredih, da ...prikaži več pa si v taki krizi privoščijo sploh razmišljati o dvigu plač za 40 do 50 % sebi in ostalim funkcionarjem je pa lopovščina da glava peče. Za dvigovati davke ni potrebno biti preveč pameten in je samo znak nesposobnosti.

    • FejstDogaja 07:57 28.maj 2024.

      Kakšni krizi????

  • Avatar R_D
    R_D 20:40 27.maj 2024.

    Pricakovano, nic od nic. Eno leto nazaj je Golob govoril da bo spremenil dejstvo da placujemo najvisje prispevke v EU, zdaj pa seveda ni govora o tem. Znizal nam je place s tem ko je zablokiral doh. olajsavo na 5.000 ...prikaži več tako da je zdaj razlika ze 300€ v korist Avstrihe pri enakem brutu. Ko je ta vlada nastopila oz. zacela svoj mascevalni pohod je bila razlika 'samo' 180, zdaj si pa izracunajte volivci Svobode koliko bomo popusili v naslednjih letih.

    • FejstDogaja 08:04 28.maj 2024.

      Zdaj pa povej, s čim bi Janša plačal energetsko krizo, če bi dal milijardo za razbremenitev plač? Ta denar si ti dobil v vsakem primeru, samo prek regulacije energije, da ti položnica ni skočila v nebo. Drugo so pa podjetja ...prikaži več dobila, da imajo lahko zdaj gospodarsko rast. Razbremenjene so bile pa najnižje plače.

    • sokol7 17:30 28.maj 2024.

      Se strinjam. Toda, ko sem zagledal sliko ovčarja sem mislil, da komentira oni drugi butalski .

  • Avatar rajko55
    rajko55 19:23 27.maj 2024.

    Holobova davčna reforma; Obvezno izdajanje računov na avtomatih. Zadnji naj vgasne luč

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:49 28.maj 2024.

    Vedno, ko katerakoli vlda omeni, da bo zviševela davke, me kar pri srcu stisne, ker vedno ta kratko narod potegne. Da se zviša davke na cigarete, sladke pijače, alko, ..., se strinjam, samo potem naj se za nujne življenjske potrebščine zniža.

  • andrija 05:17 28.maj 2024.

    spet nove podražitve,vlada pa po anketi mediane na vrhu priljubljenosti

    • matermila 07:10 28.maj 2024.

      Mediana napiše kar ji naročijo, saj so dobro plačani.

  • PasjaProcesija 18:38 27.maj 2024.

    Predlagan paket sprememb je težko pričakovan in večinoma dober. Bolje pozno kot nikoli. T.i. pozitivna diskriminacija samo določenih izobražencev (slovenskih povratnikov iz tujine in tujcev) pa je nepravična in najbrž tudi neustavna, ker s tem te izobražence obravnava kot privilegirane ...prikaži več napram domačim. Namen sicer razumem. Praviloma pa imajo slovenski povratniki in tuji strokovnjaki dodatne nazive in specializacije, ki jih domači nimajo. Naj za ta znanja veljajo še dodatne olajšave, pa bo prav.

  • FejstDogaja 17:31 27.maj 2024.

    Višji davki za džank. Podpiram. Ugodnosti so tudi za Slovence, ki se vrnejo domov. Se pa strinjam, morale bi biti tudi za visokokvalificirane Slovence v Sloveniji. Pa ne samo tiste v startupih.

    • Avatar R_D
      R_D 20:48 27.maj 2024.

      Ne vem zakaj bi podpiral kakrsnokoli povisanje cesarkoli? Ce ti bebo cesa ne uzivas podpiras, ce bi ti pa dvignil davek na neumnost, ki jo ti premores veliko, bi pa cvilil.

    • FejstDogaja 08:05 28.maj 2024.

      Ko bi vsaj lahko predlagal povišanje kulture za take, kot si ti.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:56 28.maj 2024.

    A znajo kaj drugega kot samo dvigovat cene.A jih grize 27 milijard prihrankov na bankah,pa bi radi še to požrli piiii

  • sokol7 16:14 28.maj 2024.

    Vem samo, da mi je ta vlada požrla denar pri dohodnini, s lažnivim izračunom lanske inflacije mi je plača ostala ista, vse se enormno draži, podjetja selijo proizvodnjo v BIH, državni denar se pa deli samo prvorazrednim v Ljubljani.

  • lojs 18:24 27.maj 2024.

    vla-da de-la dob-ro ... vse štima

  • silvester9 08:47 28.maj 2024.

    Idiot Boštjančič. Če bi izvedli zakon o dohodnini ki ga je predlagala Janševa vlada bi delavci dost lažje živeli. Tako pa bomo zaradi te davčne reforme bolj revni

  • Avatar rajko55
    rajko55 09:13 28.maj 2024.

    Ma kakšni davki, no.... Danes je IN samo še lgtyxqw in palestina.... Za butast folk šteje samo to dvoje....

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:05 28.maj 2024.

    Se pa eni nalašč spomnijo za take nove davke,da bi čim bolj očrnila golobovo vlado,da ne bi bil več izvoljen,ampak kjub temu bo

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 17:18 27.maj 2024.

    Vsekakor prava pot k višji dodani vrednosti...Mi ne moremo kot Kitajci bogateti na rudarjenju redkih zemelj, mi moramo te elemente uporabiti za izdelavo sofisticiranih proizvodov...Tudi turizem ne sme biti masovni, ampak butični, visoko cenovni......

    • lojs 18:29 27.maj 2024.

      "izdelavo sofisticiranih proizvodov ..." , turizem pa mal tko, jah ne preveč ne premal, se pravi glih prov ... kdaj se boš srečal s tinco, da ji predstaviš svoj "koncept" ... ker meni se zdi odličen , sofisticirano in to je carsko , res

    • Avatar rajko55
      rajko55 19:25 27.maj 2024.

      LOL...

    • Avatar R_D
      R_D 20:41 27.maj 2024.

      Haha fakis:)

    • sokol7 16:17 28.maj 2024.

      Ovčar, kaj si se zopet najedel starih klobas ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.