Avto
2043 ogledov

"Cybertruck je Picasso med avtomobili"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 10:38 30.december 2023.

    Mnenja so si lahko različna. Za nekoga je to vrhunski dizajn, za drugega je to skropucalo, ki je v podobnih oblikah nastalo dolga leta nazaj v marsikateri amaterski delavnici, zvarjeno iz ravnih pločevinastih plošč.

  • Avatar Garancija
    Garancija 12:37 30.december 2023.

    Če ga radar ne zazna,potem je dober

    • Toma 18:33 30.december 2023.

      Mojemu marsikateri stacionarni merilnik hitrosti nameri 20 premalo. A kaj, ko imajo policaji laserske…

  • Toma 11:46 30.december 2023.

    Kot bi ga iz kartona izrezal!

  • rd2dmk2 16:55 30.december 2023.

    tukaj nečesa ne razumem. picaso je bil človek, oseba, bitje, tole tukaj je pa stvar, reč, nič živega in ne vem kaj imata skupnega. če me spomin ne vara je picasso avtor nekih portretov, kjer neveš kaj gledaš, povoženca, samomorilca ...prikaži veča ki je skočil z nebotičnika, vojaka, ki mu je granata razmesarila glavo ali nekoga ki ga je obdelal morski pes. in verjetno je tale rč na kolesih nekako slična. mogoče ne po izgledu, ampak po funkciji.

  • Kmodri_ 11:42 30.december 2023.

    Takega sem jaz narisal v vrtcu! Pa nisem Picasso! Ko to nariše psihopat je umetnost, ko otrok je neumnost...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.