Slovenija
530 ogledov

Cerar: Tožba proti Hrvaški zelo kmalu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakob 04:38 24.februar 2018.

    Spet bomo drago plačevali in nič dosegli,z tem denarjrm ki smo ga zapravili za tožarjenje bi že lahko kupili ta del zaliva!Naj zaračunajo Korlu Drenikovi n Sekolcu!

    • sintesi 07:38 25.februar 2018.

      Korl, Pahor in Cerar bodo čez nekaj let izdajalci. Če ostane pri arbitraži smo izgubili 4 vasi ob Dragonji, Trdinov vrh itd......Mediji in našteti klovni nas prepričujejo da je vedro slane vode uspeh za Slovenijo. Ko se bomo zavedli kako ...prikaži večo drago smo plačali piranski zaliv bo pa prepozno! Ni bolj naivnega folka kot Slovenci!!!!

  • Avatar čavez
    čavez 09:23 25.februar 2018.

    Cerar: Tožba proti Hrvaški zelo kmalu, takoj po volitvah ko ne bomo na oblasti.

  • sintesi 21:58 23.februar 2018.

    Meni se pa zdi, da nas imajo počasi že vsi poln kufr. Podalpski kalimeroti, ki se jim vedno godi krivica. A nista Sekulac in Drenikova tista, ki sta se ujela v prisluhe, še pred tem se je pa Erjavec hvalil, ...prikaži več da nam dobro kaže.

    • Tupamaros 01:06 24.februar 2018.

      Zakaj že, se je Korl hvalil? Za Slovenijo je vse boljše od prinešene razsodbe. počakajmo do poletja,ko bodo Slovenci Hrvaško obalo okupirali.

  • Avatar Leon
    Leon 12:26 24.februar 2018.

    Cerar: Tožba proti Hrvaški zelo kmalu....................Junija ,če ga prej ne bo ulica splahnila !

  • Avatar praufo
    praufo 14:10 24.februar 2018.

    mene zanima kaj sledi po končani tožbi ... slovenija dobi tožbo - kaj sledi, in še slabši scenarij slovenija zgubi tožbo, ... ne vem v bruslu odgovoren mojster govori kako trpi, ja kaj bo pa potem, pa saj teh hrčkov ...prikaži več nobena stvar ne prisili, razen in samo sila ali pač ... kaj bo potem, po mojem nič, vse po starem

  • lotus 18:51 24.februar 2018.

    Kaj sledi,oblast se bo kmalu menjala začeli se bojo drugačni razgovori in dogovori in stvar se bo rešila prepričan sem,kar se pa tiče komentarja,,,tem hrčkom edino s silo kaj dopoveš ali razumejo samo silo,,,,,silo je treba imet,lahko si opazil par ...prikaži več dni nazaj v vseh medijih in poročilih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.