Slovenija /slovenija/crna-kronika
608 ogledov

"Cel nabojnik mi bo izpraznil v trebuh"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 17:45 11.december 2013.

    Pa to je ena sama nesposobna bagra... Kdor je pameten pakira iz te kriminalno mafijske države SLO. Le kaj sem hudiča šel na ta plebiscit.... Sramota za vse odgovorne!

  • Gannicus 19:41 11.december 2013.

    Milić Aleksander gozi že 20 let, ne pa od 2011 ! Vedno na prostosti...zanima me, če so sodniki in tožilci bili prištevni med sojenji, ki jih je imel ? Tričetrt primerov se ga ne upajo tožit prav zaradi tovrstnih groženj !

  • Veteran 21:06 13.december 2013.

    Očitno je policija bolj uspešna pri priganjanju kmatiske mehanizacije oz. delovne kmeta s traktorji!!

  • Žurnalček 17:13 11.december 2013.

    Zgleda da policija v Kopru nima še montiranih gum na avtu . Tud še kaj drugega nimajo montiranega v glavi , ne samo gum na avtu ! Ej ugotovijo z "ekspertizo " da ni pištola ta ukradena, k da ...prikaži več nimaštevilk. Potem ga pa pustijo , da se sprehaja z drugo pištolco po deželici Slovenski in to pazi ČEFUR !!!!!Zgleda da so že zaščiteni pred polcijo kot Švedi . Kaj ko bi iz službe vrgel zopet par kriminalistov na UJV Koper !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.