Slovenija
3327 ogledov

Burna razprava na kongresu SD, obetajo se nove volitve

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alojz73 23:44 12.februar 2024.

    Fajonka je postala ženski Pahor,besedičenje tja v tri krasne.A Žibertu so se pa zahvalili za dobro delo,pa kdo je tu nor.

  • Ender3 00:55 13.februar 2024.

    Kako hudiča sploh ne pomisli, da bi odstopila. Kakšen bolan ego je v tej glavi..

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:47 13.februar 2024.

      Prasico od korita težko odstraniš,da bi se pa sama pa še manj

    • DEJ11 08:22 13.februar 2024.

      Kaj je v glavi njihovih volilcev me zanima...

  • Boris 22:46 12.februar 2024.

    Mene pa samo zanima, od kdaj je kaznivo prodati nekaj po trojni ceni, če to kupec sprejme, podpiše in plača. Naj sami polovijo in nevtralizirajo lisice, ki so temu na ministrstvih pomagali, to pa je bolj ali manj vse.

  • Idioti 00:17 13.februar 2024.

    Fajonka , ti si politični mrtvec . Ni mi jasno kako to ne veš. Ti si edini krivec za nastalo stanje edini , ti in tisti , ki si jih imela okoli sebe , pa jih nisi znala kontrolirat. Stranka ...prikaži več je padla na 2.6% . To pomeni da vas je tolko članov tistih 5% ki pa manjka do 8% so pa volilci , nečlani , simpatizerji , ki pa niti slučajno ne bodo volili SD dokler si ti na čelu stranke pa še kdo ! Rešitev je Židan in Nemec ostali pa marš z Levstikove 15 in to takoj , Če boste čakali kongres boste izpadli

    • Plavi-mil 08:18 13.februar 2024.

      Nemec- nitka, pa vi niste normalni z dežja pod kap.

  • Nogo Bozo 22:32 12.februar 2024.

    Kaj se pumpajo prasice rdeče lopovske

    • Ender3 00:53 13.februar 2024.

      Ti imaš očitno raje rumeno modre prasice..

    • mph2 09:00 13.februar 2024.

      @ender3, po mojem je @nogo imel v mislih Janšo. :-)

  • jezero 05:56 13.februar 2024.

    Takšni nakupi so ustaljen dolgoletni način delovanja te stranke. Pa še sodelovanje s SDS. To jo bo pa še dodatno uničervalo. Z njo je konec.

    • Plavi-mil 08:23 13.februar 2024.

      Ne tlači vedno, ko se komunistom kaj ,zalomi poleg še SDS, ti jih sanjaš še podnevi, saj vem, nekdo mora biti kriv za ravsanje komunistov , enkrat , samo enkrat se rešujte brez floskul "samo da ni JJ". Drugače se ...prikaži veče mi pa smeji, kako se ravsate za oblast, čeprav na vsakem koraku kažete svojo nesposobnost.

  • andrija 05:26 13.februar 2024.

    fajonki se očitno ni nihče prikazal

  • andrija 05:25 13.februar 2024.

    golob je imel svetovalca za varnost ki ga je kot je sam izjavil spoznal v prejšnjem življenju

    • Plavi-mil 08:24 13.februar 2024.

      A, ni obsojen, svetovalec in to ravno v tem tednu ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.