Slovenija
61 ogledov

Bossman obtožen mučenja živali

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar atojeto
    atojeto 09:19 05.april 2012.

    Zakaj ne hranimo podgan? Hrana pomeni naravno selekcijo in to mi s svojim poseganjem v naravo rušimo. S tem škodimo živalim za katere mislimo, da jim delamo dobro. Drugače je sicer za ogrožene živali, ki jim zmankuje bvalnega okolja.

  • markobajec 08:00 05.april 2012.

    Golobi so leteče podgane.

  • macx 08:03 05.april 2012.

    Res je, da delajo veliko sranje, a so prav tako živa bitja kot vsa druga. To je čisto mimo.

  • suzana.kos 08:15 05.april 2012.

    kot da bi bilo občini težko par golobnjakov nabaviti... in še s pobiranjem jajc bi se lahko rešili pretiranega razmnoževanja in posranih ulic in stavb...

  • mb 08:30 05.april 2012.

    se vidi, da tile družboslovci res nimajo kaj pametnega za počet, pa še bebasti so. iz česa se le financirajobolj se bo krmilo to nadlego, več jih bo.ne bi rekel, da se recimo pozimi, ko je pol metra ...prikaži veča snega, postavi ptičje hišice za krmljenje divjih pritc v naravi.ne pa letečih podgan v mestih

  • 1111 09:16 05.april 2012.

    Tomo Kunović, oseba, ki rada dela probleme, sploh pa kadar je pod gasom...Eva, pojdi delat kaj pametnega, ne prodajaj megle!!!!!!

  • Stojanka Ličanin 12:19 05.april 2012.

    EVA NIMAŠ BOLJ PAMETNEJŠEGA DELA .....!!!!!

  • bojovi 23:10 05.april 2012.

    Ta pa res ima preveč prostega časa. Obtožiti nekoga mučenja živali ker jih je nakrmil. Bi ji jaz dal mučenja, ko bi jo poslal na njivo z motiko neki pametnega delat.

  • rakun 23:05 05.april 2012.

    V benetkah na Trgu Svetega Marka je tudi prepovedano krmljenje golobov, in jih bomo obtožili mučenja živali?Sicer pa je prepoved krmljenja čisto ustrezna...če hodiš po Piranu je tako ali tako vse posrano vsepovsod zaradi golobov, kar kazi ugled mesta. ...prikaži več Da o tem, da lahko prenašajo bolezni sploh ne govorimo. Kitajci jejo golobe, zakaj jih ne bi še mi? Na kratko povedano...je**š golobe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.