Slovenija
14 ogledov

"Boljša država kot pred enim letom"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 08:28 14.februar 2014.

    Moj bog,en kup nesposobnih riti.Za bruhat.

  • Avatar čavez
    čavez 15:06 14.februar 2014.

    Za korito bi potpisali tudi z hudičom.

  • mirko 15:09 14.februar 2014.

    V koalicijski pogodbi je zapisano, da bodo z svojim vladanjem omogočili 60.000 novih delovnih mest. Kako bodo pa to natančno izvedli pa ni zapisano. Po mojem trdem prepričanju bo pa v dveh letih v Sloveniji še 20.000 ljudi več ...prikaži več brezposelnih, torej pred novimi volitvami bo 150.000 brezposelnih.

  • dragec 15:50 14.februar 2014.

    Mirkec, kako bi bilo lepo, da se do novih volitvah formirajo nove garniture politikov in da te obraze končno napotimo na smetišče zgodovine.

  • Darko 22:13 14.februar 2014.

    "Boljša država kot pred enim letom"Da izjaviš kaj takega moraš imet magisterij, ki to ni ali pa si popolnoma nor in ne veš kaj si naredil v enem letu.Ta ženska rees nima pojma kaj govori in še manj kaj govori.

  • mirko 19:37 14.februar 2014.

    V ZDA vilivci politike ocenjujejo samo po tem ali je v njihovem času vladanja bilo življenje boljše ali slabše kot prej. Tako bi morali tudi Slovenci ocenjevat politiko in politike, kakšen je življenjski standard, ali se slabša ali izboljšuje, kakšna ...prikaži večkšna je brezposelnost, ali se manjša ali povečuje. Vendar temu ni tako, ker so ljudje zaslepljeni od javnih medijev ki dnevno manipulirajo z ljudmi in se lažejo, zato potem ljudje ne vedo prave resnice. Me pa veseli mlada generacija, ki že dokaj realno ocenjuje politiko in politike. Če na oblast ne bi imela stara struktura politikov tako močan vpliv, (ki izhajajo iz bivšega sistema in zavirajo razvoj države, samo zato da ohranjajo svoje ekonomske privilegije), bi bila danes slika bistveno drugačna. Na žalost pa bo morala mlada generacija ljudi počakat, da bo mati narava naredila svoje. Ampak na žalost tudi danes stari bivši komunistični prdeci skoraj vsi živijo krepko čez 90 let, tako da bodo morali čakat še kar nekaj časa. Se vidi da v ži

  • Kranjica 21:40 14.februar 2014.

    Zdi se, da AB živi v nekem drugem svetu, kot mi. Pa poglejmo, v čem je Slovenija boljša država kit pred enim letom:- občutno bolj smo zadolženi kot pred enim letom- brezposelnih je več kot pred enim letom<br ...prikaži več />- DDV se je zvišal za 2%- naprtili so nam nepremičninski davek-zamrznili so pokojnine-povišali so dohodnine in še kaj, saj mislim da ni potrebno naštevati.Za koga je torej Slovenija boljša država? Samo za vladno koalicijo, ki nas bo slej ko prej pripeljala v bankrot.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.