Avto
6598 ogledov

Bo vlada omejila moč avtomobilskih žarometov?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 19:22 28.april 2024.

    Raje naj se vlada ukvarja s tem, kako omejiti hitrosti e-skirojev ter kako jih registrirati in zavarovati, da bodo plačevali dajatve tako kot npr. lastniki raznih flexerjev, puchov in podobnih vozilc, ki lahko peljejo največ 25km/h in jih z lahkoto ...prikaži več prehitevajo vsi e-skiroji !

  • Avatar jezeran
    jezeran 21:20 27.april 2024.

    In kdo bo to kontroliral, enkrat na leto ko je tehnični daš notri navadne žarnice, potem pa takoj ta močne not. Policije tako ali tako nikjer ni več, so samo še za okras

  • Fulmmer 07:13 28.april 2024.

    Ja, itak, folk samoinciativno menja žaromete, včeraj sem videl Teslo s karbidovko.....

  • Avatar Suli
    Suli 10:03 30.april 2024.

    Najboljša rešitev bi bile sveče, a kaj ko se pri gorenju sprošča dim, ki onesnažuje okolje🤣🤔

  • peter4 06:59 29.april 2024.

    Ja za moj mali avtek pa zal ne morem kupiti led zarnic, ceprav jih philips in osram prodajata. A slo zahteva tipski certifikat v katerem mora biti vozilo tocno navedeno, sicer homologacija ne gre skozi. Tako sem po zakonu obsojen ...prikaži večen na h4 petrolejke in menjavo na 6 mesecev. Samo zato ker je moj avto 2 leti starejsi kot je naveden letnik v certifikatu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.