Magazin /magazin/vip
189 ogledov

Bo Jasna odvrgla krpice za Playboy?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stojči 14:31 21.januar 2014.

    Ona pravi: "Večkrat sem že povedala, ................., lepo žensko v zapeljivih in pomanjkljivih oblačilih pa je vedno lepo videti," Pa kaj se ti smatraš za lepo? Lastna hvala, cena mala!Jasna, bodi resna in se na slači, že oblečena ...prikaži veča si mi smotana, kakšna bi bila šelo gola!

  • Jaka.marinsek 13:50 21.januar 2014.

    Prosim, NE!

  • realna 14:43 21.januar 2014.

    sej bojo dal gor eno kilo pudra pa fotošop pa bo :D

  • c1305166 14:48 21.januar 2014.

    Ti boš pač gledal kaj drugega, drugim pa pusti veselje.

  • zztop 15:12 21.januar 2014.

    :) Ma vsi komet so dobri, za pohvalit. Meni sicer ni simpatična, ne bi bal za njo niti ene kamele, sam kva veš, kaj kje skriva :). Ko ženska nikjer ne uspe, se poda še v takšne stvari, to je ...prikaži več pa drugih par klobas... ajd

  • radsemastimzmesom 15:29 21.januar 2014.

    A ona je Bosanka? Tako bosansko faco ma, totalno nesimpatično. Ali je mogoče ženska ujeta v moškem telesu? Po faci sklepam. Sreča, da ne gledam playboy-a, ampak raje pogledam kakšno tapravo, lušno punco.

  • kapibara 15:53 21.januar 2014.

    Če jo je cime vidu..?? zakaj jo nebi še jast..!!

  • patron 16:26 21.januar 2014.

    punca, kar ostani v krpicah, prestara in nezanimiva za to revijo.....buhaha

  • kurt 16:53 21.januar 2014.

    Na modne kataloge in slične revije prihajajo mlada dekleta, ne pa odslužene koklje..Prizanesite nam.

  • texpower007 14:45 21.januar 2014.

    če bi pokazala ritno odprtino pa luliko bi blo zanimiv.. tko pa ko naredijo senco lih tam ko je najbol je pa krneki... zato ne berem playboy, raje obiščem kakšno spletno stran, pa vržem opico v nezavest

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.