Magazin /magazin/film-glasba-tv
67 ogledov

"Bine je v meni videl preveliko konkurenco"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 07:29 16.december 2013.

    "Bine je v meni videl preveliko konkurenco" malo morgen, Lidija se preveč ceni, glede na njeno slabo znanje je doslej izločila preveč vrhunskih kuharjev. Že to kar je dosegla je veliko, za finale pa ni zrela, de facto.

  • maresem 08:29 16.december 2013.

    Ima razlog, da se ceni in prav je tako.

  • URIAH HEEP 08:50 16.december 2013.

    Ljudje bi morali gledati in glasovati glede na znanje kuharja in bi po mojem morala oditi že pri Mitji. V finalu oz zadnji trije bi morali biti Tomaž, Mitja in Iztok.Pa nimam nič proti puncam. Samo tilr trije so ...prikaži več pokazali največ znanja.Edin zanima me, kako bi se odrezal un Ljubljančan, aka "primorska burja".

  • Ziher 09:01 16.december 2013.

    Že zdavnaj prej bi morala oditi domov. Saj ne rečem, da ni v redu kuharica, vendar ne za v finale. Zaradi nje sta iz gostilne odšla vsaj dva kuharja, ki sta bila sposobnejša od nje. Še dobro, da jo je ...prikaži več Bine poslal domov. Tega kričanja, narejenega obnašanja, že nisem več mogel gledati.

  • Riko Noc 10:12 16.december 2013.

    Ja zanimivo, kak denar ljudi pokvari, ane ane ?

  • Jelka Caf 12:32 16.december 2013.

    Ma daj no Lidija, ne si pokvarit do konca vse. Ti pa finale, točno veš, da si tega nisi zaslužila, marsikdo od tekmovalcev, ki so že prej odšli so si bolj zaslužili kot ti. Zdaj si se pa res pokazala ...prikaži več v drugi luči, ta pravi, bi rekla.

  • stela 07:43 16.december 2013.

    Jao Lidija....sej si ok kuharca , ampak dej stopi dol s piedestala in nared prostor boljšim

  • primorka 22:20 17.december 2013.

    Lidija, daj ne pretiravaj s svojimi sposobnostmi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.