Avto
1496 ogledov

Biden zaradi 'resnih groženj' praktično prepoveduje prodajo kitajskih avtov v ZDA

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 15:35 23.september 2024.

    Glede na to, kar se dogaja v Libanonu, je ta strah popolnoma upravičen. Nobenemu ni več za zaupati. Počasi bomo še samo potniki v potujočih krstah, če se bo nekomu tako zahotelo.

    • mph2 16:54 23.september 2024.

      Hmm, sem mislil, da je imel tam Mosad prste zraven, verjetno sem se motil.

    • Jernej65 18:03 23.september 2024.

      Najbrž je tudi imel Mosad prste zraven.

  • Toma 16:36 23.september 2024.

    Še bom trajbal mojega Japančka, še dolgo!

  • atamama 15:43 23.september 2024.

    Pravilno, veliko ljudi razmišlja da bi zamenjalo iPhone, Samsunge in ostali ''zahodni šrot'' za kitajska jajca. Bolj se bodo počutili varne, manj podatkov bo o njih v spletu. EU je s programom SWIFT dala podatke o državljanih EU američanom, koliko ...prikaži več pa ima podatkov EU o njih? Kdo mi garantira da moj GSM nima 10g razstreliva v bateriji, če sem ga kupil od napačnega trgovca? Zato bi v primeru ameriškega državljanstva bil previden, paranoičen, poglejmo kaj je možno, ko ima palica 2 konca.......

  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 16:17 23.september 2024.

    A Američanom kuzla v rit skače, hehehe!

  • Ender3 15:35 23.september 2024.

    Podobno se pripravlja v EU. In kaj bo sledilo, ko bodo kitajci sprejeli povračilne ukrepe. ZDA bodo povzročili še ekonomsko vojno tukaj ni dvoma..Imajo pa enormen zunanji ekonomski primanjkljaj, ki pa jih očitno ne skrbi, dokler bodo še naprej tiskali ...prikaži več denar brez obvezne trdne podlage. Naj jim končno Briks države natočijo čistega vina in dedolarizirajo svetovno trgovino.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.