Slovenija
29492 ogledov

Arheološka raziskava pred gradnjo hiše

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 10:56 21.marec 2018.

    Stroški arheološkega izkopavanja so strošek investitorja. Trajanje odkopavanja ni časovno omejeno prav tako ne najvišji strošek, ki lahko doleti investitorja. Če pa to ni svinjarija,potem pa ne vem kaj je.Žličkarji bi se pasli na tuje stroške.Dokler so neki predmeti zakopani ...prikaži veči je vse OK,ko pa hočeš graditi hišo,se pa prslinijo,kot podgane.Če so tako zagreti za nove najdbe,pa naj na svoje stroške prekopljejo vse parcele,ki so namenjene gradnji,pa naj potem izdajo dovoljenje za gradnjo.Pa to je

    • matermila 10:57 21.marec 2018.

      prava mafija.Zdaj bi se oni tam pasli tudi dve,tri leta,če bojo našli kak stari polomljen pisker,na stroške graditelja.Ne morš verjet.

    • munja 12:33 21.marec 2018.

      To se lahko zgodi samo v Sloveniji. Spremenit pravilnike, zakone, pa bo. Vse se da.

  • Albatroz 07:40 21.marec 2018.

    tudi jaz sem hotel pred leti gradi in sem čez noč izgubil vse imel sem gradbeno parcelo ob regionalni cesti, ki pa je zavoljo zamer novega župana do krajanov postala okoljevarstvena in dobila naziv natura 2000 tako da ti ostane ...prikaži več na koncu samo travnik ki ima priključek na komunalo vodovod in elektriko in asfaltirani dovoz. res moderno.

  • minimaxi 12:06 21.marec 2018.

    Kupim dinamit in raf***** celo parcelo. Kje so bili ti kvazi arheologi prej, preden začneš kopati? Potem pa najdejo zakopljene piščančje kosti in je takoj grobnica starih Slovanov. In jih moraš še plačevati...hebem ti zakon prekleti!

  • Avatar Leon
    Leon 12:39 21.marec 2018.

    Ko pridejo žličkarji in ostala gamad za kosti in ostanke iz minulih obdobij naše pretekle zgodovine . Bizarnost vsega je ,da jih plačujemo iz davčne vreče in še dodatno vsak posameznik ,ki ga doleti takšna birokratska katastrofa .

  • sprehajalec 14:58 21.marec 2018.

    Takle sistem, kot opisan povzroči samo to, da ljudje najdbe skrijejo oziroma uničijo. Jih ne prijavijo, pa je. Tudi če kaj najdeš v zemlji imaš samo probleme, pa gredo potem stvari na črni trg.

    • matermila 19:25 21.marec 2018.

      Ne gre,predhodna arheološka izkopavanja plača država,opravijo pa ga žličkarji.Problem nastane,ko najdejo eno staro kost.

  • albert64 15:29 21.marec 2018.

    Albatroz zasadi koprive in naj se prijazni sosedi f.... z njimi država naj raje skrbi za žive ljudi da ne bodo shirali tiste stare kosti obglodane in stare piskre pa naj pusti na miru

  • srecnii 17:21 21.marec 2018.

    Ko skoplješ prekriješ vse skupaj

  • kapibara1 18:27 21.marec 2018.

    Koplješ- najdeš- si tiho- greš v tujino na bovšjaka..

  • asmas1965 06:49 22.marec 2018.

    tudi mojega prijatelja- uspešnega podjetnika v SLO so nekaj drmal,ko je večal delavnico.Čez noč je lepo s kopačem izkopal temelje in nasledjni dan pa zalil ploščo .ko so prišli "žličkarji" niso imeči kaj delat grozili so s kaznijo pa ne ...prikaži več vem kakšnim zaporom pa jim je rekel naj gredo kopat v bližino "križank v LJ"kjer imajo pisarno kulturni varstvenikipa naj si riti ližejo

  • pikijakob 07:56 22.marec 2018.

    Jaz plačam = najdba moja. Ti placaš= tvoja, ampak mi daš nagrado ker sem to našel. Drugače pa k te gleda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.