Svet
32388 ogledov

Ameriško letalo se je "nevarno približalo" ruskemu, skoraj prišlo do trčenja

Komentarjev 79
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tlacan 10:54 19.avgust 2024.

    To je poskušal odkar mu je ZDA pomagala do oblasti. očitno je to cena za uslugo in verjetno še kaj. S provokacijami pa je ustvaril pogoje, da mu lahko neovirano pošiljajo orožje in vojsko. Američani so Japonce ustavili z . ...prikaži več . . in ni nihče bil na zatožni klopi zaradi tega. Bomo videli kako se bo tu končalo.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 11:19 19.avgust 2024.

    ZALA Lancet jim je v Kurski regiji potolkel že 40% oklopnih vozil, Apti Alaudinov se igra video igrice z njimi. Kaj sledi je verjetno poznavalcem jasno, ostali upajte, da bodo NATO operaterji boljši, saj oni vodijo usodno igro že od ...prikaži več začetka. Bomo videli, kdo bo uspešnejši že v tem tednu!!!

    • Jernej65 11:44 19.avgust 2024.

      V tem tednu bo umrlo še ogromno Rusov in Ukrajincev, po moje sploh ni bistveno katerih bo več, tudi ni bistveno kdo bo uspešnejši. Ta vojna je velika napaka Putina, zaradi katere umre na stotisoče Rusov in Ukrajincev. Z agresijo ...prikaži več se spori ne rešujejo, ker bi bil ves svet v plamenu, če bi vsi delali tako. Vojno je začel Putin, to je bistvo, vse ostal je samo nakladanje. Kakor koli se bo vojna končala, je to jalova zmaga za Putina. Osvojeno ozemlje nikakor ne odtehta žrtev, ki jih je povzročil.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:52 19.avgust 2024.

      Retard!!!!!!

    • Jernej65 11:58 19.avgust 2024.

      Putin ni v stanju zaščititi lastnega naroda. Ukrajinci so mu razstrelili že tretji most v Kursku, Ruse so praktično obkolili. Po ulicah leži ogromno mrtvih Rusov in Ukrajincev. Putin na veliko laže lastnemu narodu, prikazuje mrtve Ukrajince in uničono ukrajinsko ...prikaži več orožje. Ne pokaže pa enakega stanja na njegovi strani, mnogo mrtvih Rusov, uničenega njegovega orožja in ogromno zajetih njegovih vojakov. Kdor pričakuje, da se bo v par dnevih vse to končalo, se krepko moti. Samo še več mrtvih, to sledi

    • Jernej65 11:59 19.avgust 2024.

      In kot vedno, podganarjev odgovor, je ponovno potrditev, da imam prav.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:43 19.avgust 2024.

      To si ti samo misliš, da imaš prav,Retard!!!

    • Jernej65 14:51 19.avgust 2024.

      Podganar, 100% vse drži kar sem napisal. Izpodbijaj z argumenti. Retarda, za katerega toliko prosiš, ti pa lahko zrihtam. Če mu dobro plačaš, te bo nabijal vso noč, do jutra, da boš imel dovolj.

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 17:49 19.avgust 2024.

      NEJKO TE BUČE TI IZ MIKIJEVGA ZABAVNIKA POBIRAŠ AL KAJ 🤣🤣🤣

    • Jernej65 18:32 19.avgust 2024.

      Evo Podganar, retard se ti je kar sam javil. Se lahko kar sama zmenita, kje te bo nategoval do jutranjih ur.

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 19:49 19.avgust 2024.

      NEJKO DEJ SI PRST V RITIKO PA PEJD AJČKAT URA JE CAJT 🤣🤣🤣🤣🤣

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 20:18 19.avgust 2024.

      ZARAD TAKIH IMBECILOV KOT SO D_EMENTNI D_EBILNI D_RKALEC D-ŽOKOTOV AKA DDDD ICO8 ONEH NEJKO MS IN OSTALI DEBILI ČLOVK ENOSTAVNO MORA BIT ZA RUSE TUD ČE SPLOH NI ZANJE IZ PRINCIPA KER SO NAŠTETI TAKI IDIJOTI DA JE LOHK UKRAJINCE ...prikaži več SRAM KAKI LOBOTOMIZIRANCI JIH PODPIRAJO 🤣🤣🤣🤣🤣

    • Jernej65 00:35 20.avgust 2024.

      Podganar, Ddddd je rekel da te bo dddddoooo nebes, če se jutri prikažeš na ljubljanskem barju, pride z dupeldekarco.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:03 20.avgust 2024.

      Retard!!!!!

  • Avatar Leon
    Leon 12:31 19.avgust 2024.

    Prepovedati vse računalniške igrice , vsa socialna omrežja , vse aplikacije kot so Tik Tok in ostala sranja ,ki spodbujajo nasilje . Brez njih bo svet mirnejši .

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 13:46 19.avgust 2024.

    Še ena zanimiva statistika, sicer preverjene informacije, 60 do 70% vsega orožja, ki se pošilja v Ukrajino pristane na črnem trgu, zaradi tega tudi nekatere enote (Ruske) regije Donbas razpolagajo tudi s HIMARS sistemi. Tudi zaradi prekupčevanja ukrajincev, npr. Izraelci ...prikaži več nočejo pošiljat svojega orožja v Ukrajino, ker se bojijo, da bi pristalo pri Hamasu. Sicer pa so poročila iz bojišč v Ukrajini katastrofalne za NATO (Ukrajincev praktično več ni)!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:46 19.avgust 2024.

      Na jugovzhodni fronti so jih Rusi dobesedno pomendrali, v regiji Kursk pa so jih Rusi stisnili kot Garroto!!!

    • jan631 15:18 19.avgust 2024.

      Ko si se pa zbudil,si imel glavo v hladilniku.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:40 20.avgust 2024.

      Jp,ampak tvojo!!!

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 11:20 19.avgust 2024.

    Karkoli se dogaja v tej vojni, tu mnogi pozabljajo ali pa ne vedo, zakaj je do vojne prišlo. Prišlo je do vojne samo zaradi geostrateških interesov ZDA. ZDA so že pod Carterjevo vlado delale načrte kako razkosati, uničiti Rusijo. Vsi ...prikaži več malo bolj razgledani poznajo načrte, ki jih je napravil tedanji svetovalec Carterja, kako razkosti, uničiti Rusijo. Vsi pozabvljajo kaj so ZDA obljubile (tudi pismeno) ob razpadu SZ. Baker tedanji minister ZDA je rekel: Nato se ne bo širil za eno ped na Vzhod!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:21 19.avgust 2024.

      Nihče ne omenja več puča v Ukrajini , ki so ga organizirale ZDA. Nihče ne omenja več nesramnega izražanja ZDA državne podsekretarke V. Nulad o EU. Pozablja se, da so ZDA - CIA ''vložile'' 6 milijard dolarjev v destabilizacijo Ukrajine ...prikaži več in pomagale najbolj ekstremnim Ukro nacistom zbranim v stranki Pravi sektor, da pride na oblast. Vsi pozabljajo besede te iste sekretarke, kod je primeren za v vlado po puču.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:21 19.avgust 2024.

      Ta po pučna vlada, je takoj začela pospešeno moriti Ruse živeče v Ukrajini, takoj je prepovedala vse stranke (kakšnih 13), ki so se borile za državljanske pravice Rusov, ukinila je vse ruske medije od TV do časopisov, čeravno je na ...prikaži več obmejnih območjih Dombas in Lugansk bilo več Rusov. Ko so Rusi reagirali na te zločine Ukrajincev, so Ukrajinci takoj zaprosili Zahd za pomoč in prišlo je do sporazumov Minsk 1 in 2, ki so pa bili čista prevara Rusov, tako sta povedala Merkel in Holland, ki sta bila

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:22 19.avgust 2024.

      garanta teh sporazumov. Nihče ne pove tega, da je NATO v svojih dokumentih jasno zapisal, da bo Ukrajina postala NATO, kljub temu, da so vsi vedeli, da Rusija tega ne bo dopustila. Rusija je želela samo NEVTRALNOST Ukrajine in denacifikacijo ...prikaži več raznih banderovcev in podobne naci zalege. Nihče ne omenja vojaških manevrov ZDA, Ukrajine in NATO, ki so se odvijali ob meji z Rusijo in na Črnem morju, pol leta pred začetkom specialne operacije!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:22 19.avgust 2024.

      Nihče ne omenja več enostranskih prekinitev ZDA o omejevanju strateškega orožja. ZDA so ensotransko prekinile vsaj 3 verjetno več sporazumov. Nihče ne omenja, da je Putin tik pred začetkom specialne operacije, predstavil nov varnostni načrt za Evropo v katerem je ...prikaži več bila glavna postavka nevtralnost Ukrajine. Putin ni nasprotoval temu, da Ukrajina postane EU članica (kar je sicer nemogoče, ker Ukrajina niti približno ni ustrezala kriterijem EU).

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:23 19.avgust 2024.

      Ta načrat so ZDA gladko, brez komentarja zavrnile. Nihče ne omenja načrtov Bidnove vlade o razformiranju RF. Načrte je naredila ZDA vladna svetovalna agencija RAND. Natanko je bilo opisano, kako uničiti Rusijo. Rusija je enostavno morala reagirati in zaščititi svojo ...prikaži več varnost, to ji omogočajo tudi resolucije OZN. Mnogi pozabljajo, da Rusi niso imeli nikoli načrta osvajati Ukrajino.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:23 19.avgust 2024.

      Poslali so 150.000 vojakov proti Kijevu, da prestrašijo Kijev in s tem tudi uspeli. Prišlo je do mirovnih pogajanj v Turčiji in po besedah nekdanjega izraelskega premierja Beneta in turškega predsednika Erdogana, je bil ta sporazum parafiran, ko je pridrvel ...prikaži več B. Johnson v Kijev in preprečil ta sporazum. S tem je obsodil na smrt vsaj pol milijona Ukrajincev in verjetno ravno toliko Rusov.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:24 19.avgust 2024.

      Kakorkoli, Machiavelli in kasneje Von Klastewitz sta izrekla misel: '' Agresor je tisti, ki pripravi nekoga, da seže po orožju.''!!!

    • Jernej65 11:38 19.avgust 2024.

      Putin je začel to vojno in sedaj ne ve kako bi jo končal, to je dejstvo, to je realnost zaradi katerega umira na stotisoče Ukrajincev in Rusov. Vse ostalo nabijanje Nato to, Nato ono, je sprenevedanje Putina in njegova propaganda ...prikaži več za lasten narod in rusofilske bebce. Nato je bližje, kot bi bil če ne bi vojne začel, Natovega orožja na ruskih mejah je bistveno več, kot bi ga bilo če ne bi vojne začel. Na ruskem ozemlju trenutno poteka vojna, ki je ne bi bilo če ne bi vojne začel. To so dejstva.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:52 19.avgust 2024.

      Retard!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:58 19.avgust 2024.

      Pantani2,morda nisi pričakoval tega norca,itak takoj skoči v komentar,kaj češ ,tudi norci morajo živet🤣

    • Jernej65 12:09 19.avgust 2024.

      NickMason, a si ti slep. Malo pobrskaj v kateri moj komentar podganar ne skoči in na kakšen način. O norcih pa povprašaj največjega norca morilskega Putlerja. Jaz nisem zanetil še nobene vojne in tudi ne podpiram morilskih norcev kot ti in podganar.

    • Jernej65 12:16 19.avgust 2024.

      Moja replika je čisto korektna. Navajam dejstva, ki 100% držijo in jih nobeden ne more spodbiti. Vse kar sem napisal drži in to rusofilske bedake zelo, zelo boli. Nato to, Nato ono, Nato, Nato... rusofilski dril.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:50 19.avgust 2024.

      Jernej65,ti si preprosto nor do amena,samovšečen si ,vse moraš imeti prav in še najbolj noro je to da si ovca ,ki niti svojega mišljenja nimaš ampak prakticiraš drugega,ko bi vsaj malo diplomacije premogel,bi bil še sprejemljiv ampak nisi nič od nič

    • Jernej65 13:17 19.avgust 2024.

      NickMason, no izpodbijaj kar sem napisal, rusofilsko teslo. Vse veš o avtih, vse veš o sončnih elektrarnah in celo meni znaš narediti izračun, kako se mi nekaj "ne izplača". In ti boš meni govoril o samovšečnosti. Če bi kaj obvladal, ...prikaži več se ne bi tule, na tem forumu, non stop smilil sam sebi. Utihni raje, dokler te z novimi dejstvi ne slečem do nagega, teslo rusofilsko, gobčasto z prazno glavo.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:48 19.avgust 2024.

      Retard!!!!!!!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:56 19.avgust 2024.

      Jernej65,pa saj nisi nič napisal,samo bentiš se in vsiljuješ svoj prav,vmešavaš se v komentarje(spet),kaj tebi ni jasno,zakaj ne komentiraš z enakomislečimi tepec,samo zgago delaš 🐏

    • Jernej65 17:55 19.avgust 2024.

      NickMason, in kaj si se ti prislinil. Če kdo dela zgago si to ti, vserješ se pod vsak članek z nekimi nebulozami, ki nimajo nobenega smisla, so nepreverjene, brez argumentov, sklepanje na podlagi teorije zarot. Covid, vojna v Ukrajini... samo ...prikaži več nakladaš. Jaz ti napišem dejstva, ki jih pod nobenim pogojem ne moreš ovreči. Preberi še enkrat moje trditve in mi že enkrat napiši, kaj od tega ne drži, drugasče pa utihni nakladač.

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:03 19.avgust 2024.

      Jernej65,vzemi kalkulator pa začni šteti svoje minuse pa pluse,dovolj dober argument da je nekaj narobe s tabo,ker si utelešeni bedak,zakaj ker samo bedaki uživajo v svoji negativnosti

    • Jernej65 19:08 19.avgust 2024.

      NickMason, sem že napisal, pa bom še enkrat. Ko boste rusofilski kreteni, covid bedaki, prevladovali v vseh sferah življenja, zmagali na volitvah, kot prevladujete na tem forumu, se bom spokal iz Slovenije. Dokler si boste pa te vrste bedaki in ...prikaži več Troli na veliko talali samo pluse na tem portalu, bom pa veselo hodil po Sloveniji, vedoč, da se skrivate neklje globoko v podzemlju, brez moči, brez vzvodov, samo tuleči v Luno.

    • Jernej65 19:12 19.avgust 2024.

      NickMason še enkrat, si samo nula, nepomembnež, v življenju nisi nič dosegel, vsemu nasprotuješ, podlegel si nekim teorijam zarot, rineš z glavo skozi zid, si nesrečno pezde. Na tem forumu si nabijaš ego in uživaš v plusih podobnih zgub, kot ...prikaži več si sam. No vsaj nekje si našel uteho in občutek, da nekaj pomeniš, žalostno bedak.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:00 19.avgust 2024.

      Jernej65,🤣🤣🤣,kaj si usekan,ti sploh življenja nimaš ,kdo pa tebe trpi,saj te je vsa družba odpikala zgleda,pa prenašaš jezo na druge.

    • Jernej65 22:37 19.avgust 2024.

      NickMason, ne skrbi ti zame, skrbi za svoje duševno zdravje. Jaz sem zadovoljen s svojim življenjem, sem zadovoljen s svojim okoljem, sem zadovoljen S Slovenijo in njeno politiko, sem zadovoljen z integracijo Slovenije v EU, V Nato, znam ceniti svojo ...prikaži več domovino, realno gledam na svet, ki ni v najboljšem stanju. Spremljam tvoje komentarje. Na vse kar je povezano z EU, natom, zahodom nasploh, si velik negativec. Kaj mi to pove? Da nisi zadovoljen s svojim življenjem in statusom, premisli malo o sebi

    • Jernej65 22:44 19.avgust 2024.

      Imam urejeno življenje, za razliko od tebe kot izgleda, se znajdem v življenju in pozitivno gledam na svet. Na jetra mi gredo edino ekstremisti v razmišljanju, ki vidijo vse črno, povsod vidijo zarote, poveličujejo največje diktatorje, agresorje, morilce, avtokrate... in ...prikaži več tak osebek si ti in ducat tvojih kolegov na tem forumu, kjer ste si našli prostor, da bluzite, ogovarjate vse okrog sebe, se imate za nekaj več, prodali bi svojo domovino, lastno mater, razjebali Evropo... Sramota zate.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:02 20.avgust 2024.

      Retard!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:21 20.avgust 2024.

      Jernej65,zanimivo bi bilo tebe spoznati v živo,lahko se je za nick-om skrivat ,kot sem že napisal si samovšečen in brezglavo uveljavljaš svoj prav in ja nihče te ne mara,to si potrdil ,žal mi je za tebe ,ker ne veš kaj ...prikaži več je žvljenje in si potreben pomoči.Bo že boljš,mi normalni bomo že potrpeli ,tebi pa želim da se pozdraviš in se rešiš demonov ki te preganjajo.Srečno.

    • Jernej65 07:55 20.avgust 2024.

      NickMason, rusofilski bedak in anticepilsko teslo, si pa res normalen, o Bog.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 15:18 19.avgust 2024.

    Napoleon je hotel osvojiti Rusijo, pa mu ni uspelo, enako tudi ne Hitlerju in če taki bedaki kot je oseba "slavauk22" mislijo, da bo to uspelo ZDA z podkupljeni Zelenskim. Potem to niso samo bedaki ampak so totalno brezmožganski bedaki. ...prikaži večki. Ta vdor v Rusijo je v največji meri povsem navadna provokacija, da bi Rusija uporabila morda jedrsko orožje, ker tisti hip , ko bi ga, ga bodo tudi Američani, seveda iz ozemlja Ukrajine, da bi ga iz ZDA so za kaj takega preveč strahopetni.

    • vzev 17:35 19.avgust 2024.

      Ja imaš prav, Napoleon je hotel osvojiti Rusijo, Hitler je hotel osvojiti Rusijo. Ukrajinci in niti ZDA, pa so jo pustile čisto pri miru. Tukaj je pa Rusija napadla suvereno državo, ki se samo brani.

    • vzev 17:37 19.avgust 2024.

      Mislim, pa da je čisto vsem jasno, da je Rusija enostavno prevelika, da bi jo lahko osvobodili diktature. No je pa res, da bo tudi Putin enkrat umrl, pa bodo potem mogoče tudi Rusi spregledali. Tudi Nemci so v drugi ...prikaži več svetovni vojni verjeli propagandi Hitlerja.

    • sandi76 19:44 19.avgust 2024.

      Vidi se, da zmanjkuje denarja za financiranje rusofilov. Z zadnjimi vzdihi pišejo neumnosti !

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:15 20.avgust 2024.

      sandi, še en retardiran ukrofil!!!

  • Ender3 10:16 19.avgust 2024.

    Spet ena propagandna novica STA..Sramota je, kaj pišejo..

    • Kmodri_ 20:58 20.avgust 2024.

      Če tudi je propaganda, v propagandni vojni zmaguje Ukrajina!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:35 19.avgust 2024.

    Za medije bi bil dobrodošel nasvet Serpetinškovga Ivana: Skoraj še nikoli ni zajca ujel in zato ne zakurite ražnja, dokler zajec še po gozdu teka...

  • bobubob 12:27 20.avgust 2024.

    Janša je predlagal bližnja srečanja v Ukrajini oz. na ruski meji, no, za nekaj časa bo pač moral biti zadovoljen s potencialno eskalacijo vojne drugje...pa saj ni nič zamujenega, njegovi prijatelji pospešeno kurijo tudi drugje, ni hudič, da jim nekje ...prikaži veče ne bo uspelo požgati še kaj večjega in za dlje časa.

  • sandi76 19:43 19.avgust 2024.

    Tako Rusi kot Američani naj spokajo in gredo domov, nimajo kaj iskati v Siriji niti kje drugod izven svojih držav !

    • Gartner54 13:12 20.avgust 2024.

      Rusi so v Siriji na željo sirske vlade, Amiji pa kradejo sirsko nafto in so OKUPATORJI.

  • Cefur 15:09 19.avgust 2024.

    All pa če je bil rusian driver mal nabrklan, vodka ble;) 1 leader & other drunked sheeps;)

  • jan631 15:24 19.avgust 2024.

    Upam, da Ukrajinci pošteno nabrišejo barbarske ruse.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:16 20.avgust 2024.

      In potem se boš zbudil!!!

    • Avatar Syn
      Syn 06:45 20.avgust 2024.

      Bojo ja, ko bo Drava v Avstrijo tekla. 😁

  • slavauk22 12:41 19.avgust 2024.

    rusofilom bi blo treba izklopit internet očitno jim preveč škodi.......imajo oprane možgane z rusko propagando..........ki je večkrat dokazna da laže.-....sam rusofili imajo malo število sivih celic pač jim škodi Amerški internet

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 12:53 19.avgust 2024.

      Posran ukrofil - če ima kdo oprane možgane, si to ti.

    • slavauk22 12:55 19.avgust 2024.

      zakaj uporabljaš amerški internet daj na ruskega aja ga nima

    • Ender3 14:40 19.avgust 2024.

      slavauk22 od kdaj je internet Ameriški ? Naslednjič raje napiši NAŠ to tako radi ponavljate. Res si gladek kot, bukov furnir. In take ima vodja najraje.

    • jan631 15:22 19.avgust 2024.

      Ender butast,internet je prva začela uporabljat Ameriška vojska. Če ne bi bilo Amerikancev bi ti še danes telefoniral skozi WC školjko. Pa povej, katero stvar so izumili barbarski rusi, razen Votke?

    • SlavkoKrizman 15:42 19.avgust 2024.

      @jan631 Preden pišeš si kaj preberi : https://si.rbth.com/science/2017/05/15/12-ruskih-izumov-ki-so-spremenili-svet_762846

    • SlavkoKrizman 15:43 19.avgust 2024.

      pa še tukaj : https://si.rbth.com/science/89588-50-ruskih-izumov

    • jan631 17:24 19.avgust 2024.

      Napiši kaj so izumili, ne mi kazat internetnih strani. Saj siromaki še avta ne znajo naredit.

    • SlavkoKrizman 17:41 19.avgust 2024.

      Ti bom napisal par stvari: Zdravljenje glavkoma, Umetno srce, Shranjevanje krvi, Aparat za umetni krvni obtok, Gašenje s peno, Barvna fotografija, Televizija, Radio itd....

    • jan631 19:41 19.avgust 2024.

      NO tu imaš Slavko Krizman: Televizijo je razvilo več izumiteljev, ki so prispevali k njenemu nastanku. Paul Nipkow je leta 1883 izumil sistem elektromehanske televizije, ki je vključeval motoriziran ekran in vrteče se plošče s spiralno razmeščenimi luknjicami za prikaz ...prikaži večz slike. John Logie Baird je leta 1926 izvedel prvi prikaz televizije na svetu, uporabil pa je Nipkowe plošče.

    • jan631 19:42 19.avgust 2024.

      No tu imaš Slavko Krizman: Tehnične osnove radia je konec 19. stoletja razvil Nikola Tesla1. Na žalost so bile njegove dokumentacije in vse naprave uničene v požaru leta 1895. Leta 1943, po njegovi smrti, je Vrhovno patentno sodišče ZDA priznalo, ...prikaži več da je Tesla pravi izumitelj radia. Čeprav je Guglielmo Marconi uporabil Teslove patente za komercialno uporabo, je Tesla tisti, ki je razvil temeljne tehnične koncepte za radijske prenose.

    • jan631 19:50 19.avgust 2024.

      Še rabiš kaj,rusofil, z vodko opranimi možgani; Prva barvna fotografija je bila predstavljena svetu leta 1908 v Rusiji. Upodabljala je Leva Nikolajeviča Tolstoja in je bila del zbirke barvnih fotografij, ki jih je posnel izumitelj Prokudin-Gorsky po naročilu cesarja1. Vendar ...prikaži večr pa je že prej obstajala tehnika mešanja modre, rdeče in zelene svetlobe za ustvarjanje barvnih slik, kar je dokazal James Clark Maxwell2. Fotografija, kot jo poznamo danes, pa je nastala leta 1827.

    • slavauk22 19:54 19.avgust 2024.

      slavko to kar si dal to niso izumi samo predlogi kaj bi se lahko naredilo in niso nič izumil ker ne znajo.-------------zakaj pa kitajska vse zahodne patente kopira.........naprimer poglej f35 pa kitajsko letalo nove generacije podobno sta si:D

    • jan631 19:58 19.avgust 2024.

      Še postopek za izdelavo atomske bombe so ukradli Američanom.

    • slavauk22 20:00 19.avgust 2024.

      drugič tale link ki si prlepu je ruska spletna stran.......samo bahanje je notr tako kot srbi samo njihovo je ok .........sepravi pranje možganov 2 :)

    • slavauk22 20:01 19.avgust 2024.

      jap atomsko bomo so pa američani izumili tole nemorejo kopirat :D

    • SlavkoKrizman 15:01 20.avgust 2024.

      @jan631 POSERJEM se na ruse in na amerikance...pa zraven še na parazite žide.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.