Svet
47665 ogledov

Alarm v letalskem oporišču Nata v Nemčiji

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 17:40 23.avgust 2024.

    Ste malo kasni..Stopnja ogroženi je s "Charlie" (incident - možnost terorističnega incidenta) spet znižana na tisto, ki velja od začetka vojne v Ukrajini..

  • Rim 18:55 23.avgust 2024.

    To stanje je že dolgo in po vseh državah, ki imajo pri sebi Ameriške vojaške baze.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 06:28 24.avgust 2024.

    Zeleni grozi Nemčiji ker so napovedali zaustavitev pomoči ukrajini

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:17 23.avgust 2024.

    Rusi krivi ane ovce? Tako kot so si sami uničili severni tok in podobno, Rusi so baje isto krivi za podnebne spremembe… jaoo kak vas vozijo žejne čez reko… covid očitno ni bil dosti dobra šola za večina ovc… med ...prikaži več tem pa je UA probala napast NUK elektrarno v kursku… verjetno ni članka tu gori o tem z razlogom!!!

    • Burja 19:49 23.avgust 2024.

      Dolgočasni ste že s covidom Bogu in vragu. Upam, da nihče ne doživi covid kot sem ga jaz, čeprav eni res kličete lekcijo streznitve na široka vrata.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:23 24.avgust 2024.

      Burja,bogi si

    • Puklastimiha 09:57 24.avgust 2024.

      Pantakani, zate zares velja, bolj star, bolj nor...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:54 24.avgust 2024.

      Puklasti, kaj pa ti veš, koliko sem jaz star!!!

    • Enzgg4 15:04 24.avgust 2024.

      @Burja smem vprasat, če spadaš v katero od ogroženih kategorij za težji potek (stari, debeli, kronični)? Kajti večina tistih, ki ne spadamo v nobeno od naštetih kategorij, smo ga preboleli praktično stoje.

    • Burja 16:17 24.avgust 2024.

      Enzg.. Ne sodim v rizko, pač karma. Odkar sem spremenil pred 27 leti prehrano, bolezni nisem imel. Do covida sem treniral vsak dan, vikende dve uri. Hvala Bogu, tega napora je konec leta so tu plus pocovidna vnetja.. Čudi me ...prikaži veče vaš dvom, ker poznam res veliko necepljenih, ki vidno niso pripadali rizičnim, pa so končali v bolnici. Covid sem preživel doma, lahko recem 14 dni pekla!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:09 24.avgust 2024.

      Burja,Ok, potem mi pa obrazloži to, sodelavec 4x cepljen,pa kljub temu ga vsaj 3x na leto kovid popolnoma sesuje,da ga ni po 1, mesec v službo!!! Je normalne postave sredi 40ih let,ne kadi ne pije alkohola!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:17 24.avgust 2024.

      kak covid neki,cepljenje je totalna kap,teto in strica oba kap,zdaj ne moreta niti iz stanovanja ,hčerka vse rihta in ji je še kolegica medtem umrla za kapjo ,ki ji je pomagala,zdaj vsa prestrašena čaka da še njo štrefne in kaj ...prikaži večaj je bilo tega treba ,kdor se boji naj doma čepi in da mir,ne pa cepit se kot poizkusni zajček

    • Burja 21:07 24.avgust 2024.

      Nisem zd., da razlagam posamezne primere. Kot sem napisal zadnjič, lahko navedem svoj primer in primere svojih znancev. Pač na covid negacijo odgovorim, ker sem v začetku enako pisal, češ cov., je samo prehlad itd. Ko doživiš bolezen v pravem ...prikaži večem pomenu besede, zagotovo obrneš ploščo, druge opcije ni. Je pa res, vsak človek je unikum in reagira drugače, najsibo cepivo, bolezen..

    • Avatar NickMason
      NickMason 21:23 24.avgust 2024.

      Burja,od kdaj pa je virusna bolezen bila drugačna ,potolče de to amena ko drug komaj kaj občuti,pa tako je že od pamtiveka,ženi so rekli da ima covid,so ji celo kri vzeli ,ker je kuhala kot vrela župa 8 dni skupaj ...prikaži več in rezultat laboratorija je bil -nimate covid ,ops in ni dobila potrdila ,smešno a ne.Samo zahtevati je trebalo boljši pregled,če si tiho je pa covid ,dajte no mir prosim.

    • Burja 22:09 24.avgust 2024.

      Kako zdaj covida ni? Če pa je bilo govora, da je umetno ustvarjen virus, baje naj bi bilo tudi dokazano. Če opišem svoj potek, dobro vem, da moje telo, ni prepoznalo bolezni, enostavno kot da ne ve, kaj mora storiti. ...prikaži več. Ne morem opisati občutka, preprosto veš, da je nekaj drugače. Seveda, tako kot vsak otrok, sem prebolel več vrst grip angin.. a to je bilo nekaj povsem unikatnega.

    • Avatar NickMason
      NickMason 22:11 24.avgust 2024.

      ok,cepi se

    • Burja 22:15 24.avgust 2024.

      Nisem se in tako bo ostalo, imunost smo pridobili, ma zna prit kaj novega!!

  • bobubob 19:15 23.avgust 2024.

    Kar seješ, to žanješ. Včasih z zamudo , pa toliko več.

  • Kmodri_ 21:56 23.avgust 2024.

    Putler taktično izziva..,.pričakovano!

  • ico8 17:40 23.avgust 2024.

    O cemu sanjate!??? Ves internet in s tem celi svet ve, da so imele NATO kasarne zastrupljeno- neuzitno vodo, vi pa blabla kot stare babe. Groza!!!

    • Ender3 18:21 23.avgust 2024.

      ico8 kaj ti nisi sanjač. Bereš in verjameš samo to kar pišejo na nori24tv

    • kapibara 19:25 23.avgust 2024.

      enderu - ŽAL na nori24 že no cerka leto navijajo za EU bedake..

    • Avatar Leon
      Leon 06:14 24.avgust 2024.

      Nora24....Slovenija je premajhna za toliko norcev ,ki jih premorete na Nova24.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.