Magazin /magazin/vip
20423 ogledov

Žena o Marjanu Šarcu: To včasih pomeni, da pregori, in takrat vem, da rabi čas zase

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:52 10.november 2017.

    Udeležba večine "stalnih udeležencev volitev" me spominja na odnos sadomazohizma ! Volivci so v tem primeru mazohisti ,ki dovoljujejo nenehno nategovanje . To je bolezen stalnih udeležencev volitev in oseb brez osebnega mnenja.

  • Avatar mnenje
    mnenje 11:56 10.november 2017.

    BRAVO KRASNI GOSPOD ŠAREC !!!!!!!! IMATE MOJ GLAS V NEDELJO!!!! ZMAGAJTE!!!

  • nada85 14:25 10.november 2017.

    glasujem za marjana šarca ker ima srce in razum

  • Plavi-mil 14:53 10.november 2017.

    To se pravi je KOLERIK , potrdila je tisto, kar govorijo njegovi podrejeni, ne kupujem mačka v žaklju, vi pa kar NOVE OBRAZE, kot, da nas niso že zadosti nategnili, vedno znova padate na NOVE OBRAZE, Slovenija pa tone.

  • satir 09:31 10.november 2017.

    Komot lahko greš v Somalijo, saj nimajo žice na meji.

    • Timotejka 16:26 10.november 2017.

      Plačam 5000€ če me spraviš tja dol.

    • satir 12:20 16.november 2017.

      Prefarbaj se v črno pridruži se beguncem v Nemčiji, reci da si pribežala iz Somalije in da te lahko tudi vrnejo če dobiš zastonj karto in še nekaj žepnine. Menda dobiš jurja. tako da znajdi se, zastojn pot in še plačano...

  • mph 20:23 10.november 2017.

    Vso srečo v nedeljo.

  • Timotejka 16:25 10.november 2017.

    Kdo je bil domobranec Balantič po katerem je Šarec poimenoval knjižnico Kamnik? Komu ni mar za varnost prebivalcev EU, ker bi zahteval umik žičnate ograje, ki nas varuje pred nezakonitimi priseljenci z BV in kdo bi dal otroke posvojiti istospolnim ...prikaži več parom, čeprav je sam zadovoljen s svojima posvojiteljema, čeprav nista istospolni par?

    • Avatar Džoser
      Džoser 17:00 10.november 2017.

      Mislim ,da si v resnici Timotejka potomka belogardistov ali pa prikriti klerik,ki ima suknjo na eni strani rdečo na eni pa črno in jo obračaš glede na trenutni politični trend.

    • Kojak 21:51 10.november 2017.

      Knjižnica potem NI BILA poimenovana po Balantiču.

  • Timotejka 08:50 10.november 2017.

    Ta bi umaknil ograjo z meje, da bi lahko nezakoniti migranti šli v Slovenijo. In zakaj jaz ne smem iti v Somalijo?

    • Kojak 10:31 10.november 2017.

      Tudi Pahor bi umaknil žico z meje.

    • Avatar Džoser
      Džoser 17:01 10.november 2017.

      Ker neumnih opic imajo že dovolj .

    • Vesna Dolšak 23:35 10.november 2017.

      Timotejka, kar pogumno, napoti se v Somalijo, če te vleče tja. Mene ne. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.