Slovenija
11351 ogledov

Šola, v kateri ni učbenikov in domačih nalog

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jerneja45 18:17 04.februar 2018.

    Ja, ja, teorija. Bi rada videla prakso. Pri danes tako težko obvladljivi mladini in pri starših, ki stojijo svojim otrokom ob strani največkrat tudi takrat, ko bi ga morali pošteno oklufotati, je takšna praksa šole hipoteza. Veste kaj? Učiteljem dajte ...prikaži več nazaj avtoriteto, ki so jo izgubili s to nebodigatreba "demokratično" vzgojo, kjer šolo vodijo starši in ne več ravnatelj, kjer ti starši najbolj problematičnih mulcev in mul grozijo s sodiščem in kjer le-ti odrejajo delo učiteljev in se mešajo v

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 23:46 04.februar 2018.

      Kaj imaš pa ti pojma??kaže,da se otroci učijo uporabljati pamet,kar je v javnih šolah najhujši greh.kolikokrat sem sam preko vprašanj,nehote,dokazal učiteljem,da nimajo pojma,za kar sem fino najebal.če bi oni imeli kaj samomspoštovanja,bi priznali,da ne vejo in se pozanimali,tako pa so ...prikaži več samo ponovili isto in me šikanirali.beda od bede.če tako hočeš,pošlji otroke v kolhozniško šolo,ampak si jo tudi sama plačuj.naj tvoje otroke šolajo najvelje človeške smeti,majhni posamezniki z željo po moči.

  • jerneja45 18:21 04.februar 2018.

    ... njihovo strokovnost (Google učitelji). Nisem učiteljica in ne delam v javnem sektorju. Vse te napake vidim kot laik na tem področju, ne razumem pa, kako to, da tega ne vidijo tisti, ki so z velikimi črkami pisali pravice otrok, ...prikaži več njihove dolžnosti pa z drobnim tiskom.

    • Ivo 18:51 04.februar 2018.

      Raje zaupam "Google učitelju" kot nekaterim "pravim". Ko pogledaš "popravljene" teste otrok in najdeš osnovne slovnične napake za katere ne potrebuješ diplome, da jih opaziš, se vprašaš, kako šele rešujejo kakšne kompleksnejše vedenjske težave. Tako pa pojdimo "z" to oceno ...prikaži več in "z" svojimi prepričanji dalje raje "k" kakšnemu "Google učitelju". Sicer ima pa že vsaka vas pedagoško fakulteto ali izpostavo po novem... Fuj in fej pa takšni strokovnjaki!

    • Avatar Leon
      Leon 20:18 04.februar 2018.

      @Ivo ......potem tudi ti nič ne veljaš ,ker si obiskoval takšno Fej in Fuj šolo !

    • Ivo 20:54 04.februar 2018.

      Drži, ampak jaz ne zahtevam vsako leto vsaj dvakrat višje plače in razne uskladitve. Ne menjam k in h, s in z in na sploh ne uporabljam akademskih 15 nikoli ;)

    • jerneja45 14:58 10.februar 2018.

      Daj, daj Ivo... ne moreš zahtevat višje plače, ker če so te učili "fuj in fej" učitelji, potem gotovo delaš pri privatniku, kjer se bojiš še lulat it brez vprašanja. Bi šel na pedagoško, pa bi bil zdaj eden tistih, ...prikaži več ki lajajo, da rabijo višjo plačo. Vrata pedagoških šol se niso odpirala s kodo. Vsi smo imeli vstop. Bi se bolje učil in bi bil zdaj "gospod". Bil bi tiho ali pa jedel iz iste sklede, kot oni.

    • Ivo 17:38 10.februar 2018.

      Oh jerneja, jaz jem iz malo boljše sklede kot oni, ampak tudi veliko več naredim za to kar je v moji skledi. Kar se ostalega tiče... Tudi ti si očitno "fuj in fej" učitelje imela, saj ti niti ugibanje ne ...prikaži več gre od rok ;) Brcnila v temo pri vsem napisanem, zato ne bom komentiral...

    • jerneja45 17:51 10.februar 2018.

      Ja saj... vsakemu svoje. Ti kar jej iz svoje sklede obložene s h-ji in k-ji, drugim pa pusti napolniti njihovo. Pa dober tek, še eden z "google" doktoratom.

  • Ivo 16:33 04.februar 2018.

    Zveni sanjsko. Kaj bi dali tudi po ostalih koncih Slovenije za takšno šolo...

  • Pepe007 07:12 05.februar 2018.

    Iz te šole pa ne bodo prišle mladenke, ki ne znajo skupaj spraviti perila za pranje v pralnem stroju. Pohvalno.

  • nina 05:45 05.februar 2018.

    Šola je iizgubila,kar je nekoč imela.Dandanes že vsak zna učit in se dela pametnega.Red in disciplina manjkata,pa nevmešavanje staršev v šolsko učno in malo več dela na vzgoji in morali.

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 09:40 05.februar 2018.

      in zakaj se starši ne bi umešavali v šolo?samo kolhozniki znajo vse sami in najboljše, medtem ko kdor da kaj nase, je odprt za drugačne poglede.pametne se delajo kolhozniki, ki dejansko nimajo pojma, blebetajo o neki brezvezni teoriji, ki nikoli ...prikaži več ni uporabna.kaj mi danes pomeni pitagorov izrek?kuhanje pa mi pride prav, pranje tudi, razmišljanje da ne govorim. tega so me naučili starši, po drugi stani so me kolhozniki samo zavirali.bedni so

    • Pepa 09:50 05.februar 2018.

      Son zato, ker se ti nisi nič naučil!

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 13:09 05.februar 2018.

      ti si verjetno od nekega znanega "politika" in faliranca. če bi rada sama imela kolhoze, si jih sama plačuj, ostalim pa daj možnost, da grejo drugam. temu se reče svoboda, kar seveda kolhozniki ne razumete najbolje. nisem se nič naučil, ...prikaži več ker se ni bilo kaj naučiti. učenje ni zapomniti si kup brezveznih izrekov in pisanje spisov o trpečih verterčih, jokajočih franckah in študije o zavesah pri francoskih bluzačih.

  • Harrison 06:43 05.februar 2018.

    Strinjam se z nekaterimi komentarji! Pa vseeno ne morem mimo dejstva, da bodo v tej šoli naredili nove Einsteine in Zweistajne. Šola še zdaleč ni poceni in že tukaj se ločuje vpisane otroke od ostalih. Če pa bi segmentirali še ...prikaži več njihove starše, bi prišli do ugotovitve, da so po vrsti frustrirani, ki v svojem osebnostnem razvoju, niso mogli doseči ekspertni nivo. Sedaj bodo to presegli njihovi nič krivi otroci. Če seveda .... !

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 10:04 05.februar 2018.

      zato pa naj država plačuje šolanje za otroka, ki se bo šolal tam, kjer je to zanj najbolj primerno. temu se reče svoboda. tudi kolhozi veliko stanejo, ampak se to ne vidi, ker se plačuje vse preko davkov, pa se ...prikaži več nihče ne razburja. če bi bilo več konkurence, bi kolhozniki hitro pogoreli in morda bi bili primorani razmišljati, kako svoje propadle obrate spraviti na prava pota ;). namreč sedaj so samo še za na smetišče zgodovine, a jim nek kvazi ponos tega ne da, pa omejevanje konkurence, jasno

    • Ivo 20:23 05.februar 2018.

      Zato pa država noče financirati zasebnih šol. Ker bi javne propadle en dva tri, če bi se zasebne preveč razpasle. Zato zahtevajo drugačen program ipd. Minili so časi, ko so se na učiteljišče prijavljali najbolj sposobni...

  • miki1234 13:10 05.februar 2018.

    Glavno, da bodo v učnem procesu nekajkrat na teden pri verouku. Take poneumljene in sprane možgane bo potem v odraslosti lažje obvladovat.

  • Avatar Leon
    Leon 20:19 04.februar 2018.

    Šola, v kateri ni učbenikov in domačih nalog.............se imenuje šola brez nadzora !

    • gggg 20:27 04.februar 2018.

      To moraš pa imeti velike travme, da te je treba stalno nadzirat?

    • Avatar Leon
      Leon 09:03 05.februar 2018.

      @gggg... preberi si zakonodajo, ki ureja javno šolstvo ! Očitno zagovarjaš izobraževanje po domače iz časov Kekca in Mojce ?

    • gggg 22:33 06.februar 2018.

      Ne, jaz zagovarjam kvalitetno šolstvo. In če je zadeva dovolj kvalitetna, potem ne rabiš posebnega nadzora, saj sistem sam poskrbi, da je vse pod nadzorom. Pri tem se sploh ne obremenjujem ali je javno ali zasebno. In če si slučajno ...prikaži več skeptičen - sistem v konkretni zasebni šoli dejansko deluje.

    • Avatar Leon
      Leon 10:43 07.februar 2018.

      @gggg....kakšen sistem imaš v mislih ? Kongregacijo za doktrino vere ?

    • gggg 18:35 07.februar 2018.

      Kje v tej konkretni šoli vidiš kakšno kongregacijo? Očitno niti pomena te besede ne poznaš, če jo uporabljaš v tem kontekstu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.