Magazin /magazin/vip
25833 ogledov

Šarac po Facebooku nad svetlolaso pevko

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ledena 13:06 15.november 2017.

    Brez ironije in hudobije,res poskusam imeti cimbolj razsirjena obzorja na cimvec podrocjih,ampak za to punco oziroma zensko se nikoli v zivljenju nisem slisala.

  • Ana Vidic 12:11 15.november 2017.

    Kdo je Goran Šarac vem, kdo je pa ta "pevka", se mi pa tudi sanja ne. Pri nas imamo en kup "pevk", "manekenk", "kr že enih zvezdnic" ... Kje so stari dobri časi, ko smo imeli malo pevk, pa te izjemne ...

  • pje 13:13 15.november 2017.

    Sem si vzel malo časa, da pogledam njena dva video posnetka preden komentiram to še meni nepoznano gospo oz. gospodično. Povem lahko samo to, da naj se poprime raje drugega dela in ne petja.

  • Majazmaja 12:30 15.november 2017.

    Vanja Kuštrin? Prvič slišim ... Še ena od instant 'wannabe' pevk / manekenk / igralk / reality show zvezd? Sem pa najprej mislila, da gledam Simono Weiss. Ne ne, nisem je nikoli poslušala, ker mi slog glasbe ne ugaja. Vem ...prikaži več pa, kaj je delala na področju psihologije in tu se najbolj občuti njena izguba ... Ja, Vanja, še veliko boste morali delati, da ji boste prilezli vsaj do gležnjev ... Ampak s kopiranjem ne bo šlo, samo osmešili se boste.

  • ljubodoma 12:54 15.november 2017.

    smo slišali za Slaka, Avsenika, Sredenšek, Henček, gremo na pavre in tako naprej, ampak za to kozo pa še nisem slišal. Ko sem nastopil 1960 pa ni bilo novinarjev, niti fotografa, le en piškot in malinovec pa 4 km peš domu !

  • McClain 19:22 15.november 2017.

    oba sta blesava, pust babo naj dela kar hoče. Še Mercedese in Land Roverje kopirajo do nezavesti, pa zato to ne bodo nikoli ne Mercedesi ne Land Roverji. No, ona je pa še omejeno pismena za povrhu.

  • smejka 12:52 15.november 2017.

    Saj jo še sokrajani komaj poznajo.Morda pa bi ji g.Šarac lahko pomagal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.