Zdravje
11908 ogledov

Nosečnico v stiski poslali v Slovenijo, plačala je 5000 evrov

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 11:25 05.maj 2022.

    Prasci dohtarski, katoliški, licemerski. V Ameriko naj grejo, kjer bodo tudi prepovedali splav.

  • MK 12:28 05.maj 2022.

    ja Slovenci imamo klanje nedolžnih že dolgo v krvi.... zato bomo pa izumrli

    • Ender3 15:18 05.maj 2022.

      MK👎 lahko napišeš še kakšen, bolj bizaren komentar.

    • MK 17:40 05.maj 2022.

      Lahko. Ti pa odgovori kar sem te vprašal že v 3 temah.

    • MK 17:42 05.maj 2022.

      Ko Slovencev ne bo več na ozemlju Slovenije bodo tukaj Albanci, Romi, balkanci vseh vrst, Maročani, črnci.... vsi kjer je rodnost več kot 3.0 otroka na žensko.... vaše lepe prazne nepremičnine bodo njihove.... vaš obdelan vrt bodo tacale tuje noge. ...prikaži več. Pamet v roke. DRUŽINE IMEJTE VSAJ 3 OTROKE!

    • Ender3 18:55 05.maj 2022.

      MK sodeč, kako se prikletni množite z vzdevki je, v golobnjaku Trstenjakove svetla prihodnost.

    • Kiha_Mordiš 21:10 05.maj 2022.

      Ender, ti si popolni idiot. Misliš, da bojo arabci delali za tvojo penzijo? Pa kaj je z vami fajonisti narobe? Podpiraš splave slovenskih otrok, uvažal bi pa šiptarje in ostalo golazen z balkana, arabce, crnce, vse kar ni naše...

    • Ender3 00:27 06.maj 2022.

      Kiha_Mordiš hvala za kompliment vem, da drugače ne gre. Razen to, da sem penzionist, so tvoje izjave napačne, predvsem pa bolane.

    • MK 13:47 06.maj 2022.

      jaz nisem iz kleti. lahko prideš na kavo. ti jo bom skuhal. razkazal mojo firmo in te povabil v naš delovni kolektiv. Samo boš moral delati in ne boš mogel lapati levičarskih klamf. Ko boš oddelal 180 ur (seveda tudi ...prikaži več nadure) in štel trdo prislužen denar boš nehal razmišljat kot levičar. Bo šlo?

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 19:14 06.maj 2022.

      Km, skoda da te mati ni pravocasno odpravila,

    • Igorgeus 23:03 06.maj 2022.

      Hvalabogu

  • miho 12:44 05.maj 2022.

    Morda bi se dalo narediti, da otroka takoj po porodu vzamejo na skrb socialne službe in ga dajo v posebno ustanovo, kjer bi zanj skrbeli za to plačani ljudje, ki bi po službi imeli prosti čas, tako da se lahko ...prikaži več regenerirajo in so naslednji dan spet sveži, mati pa si tega ne bi mogla privoščiti, saj bi bil otrok 24/7 z njo. To mislim, da bi bilo še najbolj humano.

    • Ender3 15:17 05.maj 2022.

      miho, tukaj ni več vprašljiv okvarjen plod treba je, zaščititi mater, ker je s tem ugroženo njeno življenje. Pravica in zakon je, na njeni strani tu ni debate. Problem je, pri tistih, ki se zatekajo k ugovoru vesti, pozabljajo pa ...prikaži več na etično moralno in hipokratovo zaobljubo. Verska prepričanja v med.stroki nimajo kaj iskati. !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.