Birsa & Co. ostali brez vrha

Valter Birsa bi se s svojim Auxerrom z morebitno zmago proti Monacu prebil na vrh francoskega prvenstva, a se to ni zgodilo. Tekma se je končala z neodločenim izidom 0:0. Cesarju rdeč karton.

Auxerre je imel idelano priložnost za preboj na sam vrh lestvice francoskega prvenstva, a je ni izkoristil. Na gosotvanju pri Monacu so Valter Birsa in soigralci le remizirali (0:0), kar ni bilo dovolj za skok na vrh. Slovenski reprezentant je zelenico na stadionu v Monacu teptal od prve do zadnje minute.

Tekma z Lyonom v Ligue 1 ne bo ostala v prav lepem spominu Boštjanu Cesarju, ki nosi majico Grenobla. Ta je namreč v 75. in 76. minuti dobil zaporedna rumena kartona in sledila je pot pod prho. Četrtouvrščeni Lyon je sicer ugnal Cesarjev Grenoble z 2:0. Strelca sta bila Michel Bastos v 48. minuti in Cesar Delgado v 89. minuti. No, en Cesar pa se je le veselil ...