Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
4047 ogledov

Zataknite si nekam Črni petek. Jaz bi vsaj enkrat rad bil kralj!

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomaž Komatar 00:37 28.november 2016.

    David, kje si ti uboga para nasel tega majstra. Tudi jaz med drugimi montiram radiatorje. In niti na pamet mi ne pride, da stranko posiljam po material. To je moje delo. Pridem z materialom, zmontiram in izstavim racun....

  • Lavdan 20:22 25.november 2016.

    In zakaj nisi mojstra poslal v rit oz. trgovino. On ve kje nabavlja, če seveda ni kak fušar, ima dober rabat, pa še zaračuna ti z 9,5 % davkom, razen če oba ne nategujeta državo. Potem je bolje, da o ...prikaži več tem sploh ne pišeš.

  • Janez_53 14:14 25.november 2016.

    Avtor se na zanimiv način hvali, da obvlada angleščino in je obenem tudi "kul"! Kar nekajkrat napiše "WTF"! Najbrž ne bi bilo dovolj "kul", če bi napisal "kaj za vraga" ali kaj podobnega, pač po naše. In precej naivno pričakuje, ...prikaži več da bi se kupci v trgovinah počutili kot kralji. S temi plačami že ne. Smo še daleč od tega.

  • Ana Kranjc 07:38 28.november 2016.

    Hvala. Dobro vedeti. Je pa res, da meni tudi ni jasno, zakaj ne naročnik laufal okoli za materialom in tudi mi ni jasno, zakaj ni pred odhodom vprašal mojstra, kje bo vse načečkano na ceglc dobil :) To bi pa še jaz znala

  • KOJAK 18:19 27.november 2016.

    Točno tako in ker je mojster kupil material, se tudi kasneje, v primeru napak, ne more izgovarjat da ni dobil dobrega materiala in on nosi celotno garancijo dela in materiala.

  • jankop 16:51 27.november 2016.

    Pravi mojster pride pripravljen in ima vse potrebno od orodja do materijala s sabo ne pa da me pošilja od trgovine do trgovine WTF

  • KOJAK 18:20 27.november 2016.

    MIX trgovina, bi ga pa dobil tudi v Termotehniki ali MAVI d.o.o. na Viču ali v trgovini Tapro v Šiški!

  • Gigiiinjo 18:37 27.november 2016.

    na sprehod v trgovske center :)

  • Pepe007 18:38 27.november 2016.

    Čudno, da mojster ni materiala prinesel zraven. Razen, če gre za klasično slovensko posebnost, delo na črno in se je treba s tem pohvaliti še v članku.

  • Andrej Jenko 22:19 27.november 2016.

    Gospod, bo moral malo spremeniti mišljenje pa bo lažje živel. Lp

  • Marko Slovenia 22:23 27.november 2016.

    Pejd ti delat tja za ta drobiž.

  • Gigiiinjo 22:41 27.november 2016.

    mam še več takih. škoda da je polovica kupcev takih ;))

  • Danijel Zorko 23:28 29.november 2016.

    No, to sem tudi sam želel zapisati

  • Danijel Zorko 23:29 29.november 2016.

    vse je odvisno kako se zmeniš, račun pa zmeraj dobiš - tak ali drugačen in ne tiščati drugih v drek, če si sam posran

  • Danijel Zorko 23:32 29.november 2016.

    saj je pravi mojster ... deda pošlje v trgovino, on pa še malo porihta ženo med tem časom :D

  • Ana Kranjc 13:02 26.november 2016.

    Ampak, jebeliš, če nam je avtor že zaupal, kje vse ni dobil materiala, bi nam lahko še zaupal, kje v Stegnah ga je dobil :) Če je dovoljena negativna propaganda, je dovoljena tudi pozitivna, ni tako? Pa še ostali smrtniki ...prikaži veči bi se izobrazili na tem vsekakor perečem področju.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:33 17.februar 2017.

    bauhaus,baumax ,tam kar je sosed tam kupil se je v kratkem pokvarilo in tam ni za kupovat

  • evelux 08:09 28.november 2016.

    Zanimivo pa ravno tisti ki so najbolj glasni kako izdajajo račune jih na koncu pozabijo izdat ....

  • Janez Kranjski 18:03 28.november 2016.

    jaz sem tako naredil v Bauhausu še v času, ko je bila v Domžalah še Metalka trgovina. V Bauhausu mi prodajalec ni hotel razpakirati škatlo z vijaki, rabil sem jih samo nekaj kosov, sem moral vzeti celo škatlo, za nazaj ...prikaži več sem se ustavil v domžalski Metalki, vijake so imeli cenejše in vzel sem jih toliko kot sem jih rabil. Tisto škatlo je pa Bauhaus naslednji dan dobil nazaj na način kot je tu opisan v članku. Ja, škoda da ni več Metalkinih trgovin, pač cena osamosvojitve ...

  • cogocogo 18:52 29.november 2016.

    toje to zalostno da lastniki trgovin nastavijo nesposobne trgovce ,,racunalnike naprimer prodaja oseba ki nima pojma o tem ,,enako je z foro zadevami in vecino sodobne tehnike ,,v markator tehniki prodajajo tako bogi prodajalci ki ti se lepila ne zna ...prikaži več opisati ,,da ne recem kaj o barvah ,res zalostno da ne izobrazijo prodajalce o stvareh ki jih prodajajo ,,meso ti pac ne bo prodajal pek ali obratno ,,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.