Svet
41249 ogledov

Rusi brez milosti: To grozi osumljencem za petkov teroristični napad v Moskvi

Komentarjev 88
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 07:55 25.marec 2024.

    Naj Putin najprej pogleda, kaj počne v Ukrajini.

    • urban0 11:45 25.marec 2024.

      Naj Zelenski pogleda kaj je počel z Ruskim narodom v Dombasu od leta 2014 do leta 2022, Zelenski je največje ZLO, ki je prišlo na oblast Ukrajine in verjetno še tega zaveda že večina še živečih Ukrajincev

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 12:19 25.marec 2024.

      Guantánamo, ti pa si poglej to, kaj počnejo Amerikani, z teroristi, ki jim niti sodili niso, niti niso teroristi...

    • Idioti 18:03 25.marec 2024.

      Miho @ Kako ti ni nerodno , ko te na tvoje blebetanje ljudje zabijejo z nasprotnimi resničnimi dokazi ! Pa jaz bi od sramote neznanja bil za vedno tiho ob takšnih temah , kot je UA . Veš kaj ti ...prikaži veči še manjka , da bi bil 100% osel . Da napišep , da je UA DEMOKRATIČNA DRŽAVA !

  • Jernej65 08:18 25.marec 2024.

    Morilski Putler ščiti svoje ljudi v Ukrajini tako, da jim upostoši zemljo, jih izseli ali umrejo za njegove bolane ideale. Doma mu jih pa koljejo teroristi. 25 let so za njim samo trupla in beda. Kdaj bodo zavedeni Rusi spregledali.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:20 25.marec 2024.

      Ti si zaveden že od rojstva,verjetno ob rojstvu padel na glavo,zato pa si zaostal v razvoju!!!

    • Jernej65 09:30 25.marec 2024.

      Pantani2, kot Putlerjevo kljuse, bolje da se preseliš v Rusijo, tam te čaka blaginja, tu boš dosmrtni jamrač in revež.

    • Kondor 09:49 25.marec 2024.

      Rusi spomnite se reka: milo za žajfo.

    • Avatar Syn
      Syn 10:25 25.marec 2024.

      Daj revež defektni Jernej65 , a te starši niso učili da ne komuniciraš s civiliziranim svetom? Bože mili kako tele si... 🤦‍♂️

    • Jernej65 10:30 25.marec 2024.

      Syn, ne čepim v neki temni podganji luknji kot ti, daleč od civilizacije. Javno lahko govorim kar pišem tu gor in me nobeden ne bo obsojal. Daj da vidim tebe, če se upaš pokazati. Vsi Putlerjevi bobnači se skrivate. Tu ...prikaži več pa tam koga odkrijemo in ga izženemo iz Slovenije. Z Pantanijem vred boš zagnil v neki podganji luknji, revše.

    • Anja1956 11:09 25.marec 2024.

      tale Jernej 65, je navadna ovca! Rojen hlapec!

    • Jernej65 11:34 25.marec 2024.

      Anja1956, v življenju sem srečen, sem sebi in družini veliko ustvaril in mi nobeden ne ukazuje. Nikoli v življenju ne bom hlapec enemu morilcu, ki se imenuje Putin, za razliko od tebe. Sem sam svoj gospodar, ki deluje v harmoniji ...prikaži več z okoljem, ki mi ga nudi Slovenija in EU. Ti se pa kar joči in moli k svojemu morilcu, ker si najbrž en kup nesreče, nezadovoljna sama s seboj.

    • urban0 11:47 25.marec 2024.

      25 let lahko pogledaš koliko je uničila in pomorila civilistov velecenjeni NATO in Amerika po svetu😟

    • Jernej65 11:59 25.marec 2024.

      urban0, nikoli nisem zagovarjal ostalih. Tu je govora o Putinu in njegovih morijah, ki jih ti zagovarjaš in obračaš pozornost drugam.

    • Idioti 18:07 25.marec 2024.

      Dejte ljudje nehat odgovarjat na njegove komentarje . MI sami sebi postajamo smešni , ko tako v nič rabimo svoj čas ! Ne komentirajte , samo dajte minus ! Mogoče ga bo minilo !

    • Jernej65 18:15 25.marec 2024.

      Idioti, kaj ko bi ti nehal širiti rusko propagando in častiti morilskega Putlerja. Rusofilski kreteni in Troli ste našli še edini portal, ki omogoča širjenje idej največjega morilca na svetu. Poskušate prikazati, kot da vas večina Slovencev podpira. V resnici ...prikaži več se vsi skrivate po podganjih luknjah in že dolgo niste videli dnevne svetlobe. Enega za drugim vas bomo spucali iz Slovenije, kreteni rusofilski.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:48 25.marec 2024.

      Živčna razvalina,ki po cele dneve visi na Žurnalu,ker je to edino v življenju,ki mu daj občutek pomembnosti in zadovoljstva!!!

    • Jernej65 01:11 26.marec 2024.

      Pantani2, imam čas ker delam od doma kolikor me je volja in se ne rabim klanjati nekemu delodajalcu za minimalno mezdo, kot to delaš ti. Baje so te pa vrgli iz službe in tudi ves dan čepiš na Žurnalu in ...prikaži več se smiliš ter jočeš sam sebi. Si revež ubogi in boš vedno samo revež, ker si nesposoben, da bi kaj ustvaril.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:18 26.marec 2024.

      STOP jernej65!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.