Slovenija
52586 ogledov

Pomembno obvestilo Fursa glede bonov

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:28 17.junij 2020.

    Novinarji , ki samo prenašate, kar vam flancajo in nimate jajc , da birokrate jebete u mozak ! Čas bi že bil da jih rastrgate glede datuma , po katerem so vsi s prenočitvenimi kapacitami neupravičeni do sprejemanja bonov , ...prikaži več, ki niso bili prijavljeni pred tem datumom ! Ker tako odpade več kot 1/3prenočitvenih kapacitet , bodo lahko ostali hoteli navili cene v nebo! Po logiki ministra , so boni zato , da ljudje v izvenpenzionski porabi dodajo svoj del denarja kot pomoč turizmu ! nadaljevanje

  • Žurnalček 10:35 17.junij 2020.

    Kateri turist porabi več denarja v izvenpenzionski porabi ? Ali tisti , ki je v hotelu za bon 2 dni ali tisti , ki je v privatnem apartmanu za isti denar 7 dni ! Za izračun tega ni treba biti ...prikaži več noben poznavalec matematike . Jaz sem že bil , samo nisem iskoristil bonov , ker takrat še niso veljali !!!!!!!!!!!! Plačal sem za dva bona apartman in v 7 dneh porabil še za 200 zunanjih stroškov , + nakup hrane v lokalni trgovini 50 € . Če bi bil v hotelu , bi lahko tista 2 dni bil na pici al pa sendvičih

    • Avatar praufo
      praufo 19:56 17.junij 2020.

      jah, malo bombončkov, pa pipico odpret, zjebal so turizem, ki je povečini živel od tujih gostov, zdej bodo pa slovenčke molzli ... mene ne, ker nimam

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 18:10 17.junij 2020.

    Najprej odpre meje, dej pa joka o drugem valo. Ktero teslo mors bit...

  • kapibara 15:18 17.junij 2020.

    Na tri konce (kamp z nastanitvijo+ doručak), vprašal glede bonov, povsod vzamejo, cene so iste kot pred Corono.. in ga bodem z veseljem na svetlo spravil..

  • Avatar Perriella
    Perriella 00:58 18.junij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- H︆︆o︆︆s︆︆s︆︆e︆︆t︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Avatar praufo
    praufo 19:54 17.junij 2020.

    in ne vem zakaj bi moral ležat za eno noč z dragim fruštkom, ne vem par kilometrov stran ... ta država ne pomisli, da obstajajo tudi malo manj bogati državljani, od tistih ki 200€ pustijo na razkošni večerji ... oprostite, različni smo

  • igorgeus 08:16 18.junij 2020.

    Se je zgodilo kolegom, da so rezervirali z bonom, potem pa jim je lastnik par dni prej odpovedal, ker ima dovolj rezervacij brez bonov. Še ima kdo takšno izkušnjo?

  • Avatar praufo
    praufo 19:51 17.junij 2020.

    sam sem eden tistih, ki že mnogo let ne hodim na dopust in ne vem zakaj bi zaradi tega sranja ... pogovarjal sem se s sosedo , ki je samo in ne gre nikomor in bi rada to čudo podarili, ...prikaži več seveda to ni možno, ampak počakajmo malo, zadeva se je šele začela in kot v vsakem zakonu je tudi tukaj luknja ali več, slovenistan je država kjer so zakoni zato, da se kršijo ... je pa treba znat

  • Avatar praufo
    praufo 20:32 17.junij 2020.

    me pa res zanima koliko inšpektorjev ima država, da bo vse kontrolirala, turistični objekt dobi keš za storitev osebka , rabi davčno al emšno, ne more pa bit v vsakem hotelu inšpektor, ki bo preveril če je osebek takrat tam ...prikaži več spal ... jest za večjo bedarijo še nisem slišal, to je spet ena velika glupost te bustaste države oz. oblasti ... kako lahko nekoga prisilte da bo spal v nekem hotelu, to je protiustavno in nepravično

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 06:14 18.junij 2020.

      kdo neki te sili

    • Avatar praufo
      praufo 12:52 18.junij 2020.

      ja sili me v bistvu nihče ampak zdi se mi pa butasto, da se država šopiri spet z bombončki, ki jih deli državljanom, ko vendar vemo kako je folk prebrisam in ve se tudi kakšna je po večini struktura gostov, ...prikaži več slovenčki v hrvatijo, k nam pa tujci ... povsem logično, na dopust najbrž ne grež do prvega domačega soseda

    • mucek4 08:21 02.julij 2020.

      Če ti nisi še slišal za kaj takega, je to tvoj problem. Turistični boni so bili pogruntavščina precej drugih držav - Italija, Japonska, ... preden jih je naša država uvedla. Sicr te pa nihče ne sili. Denar za pomoč turizmu ...prikaži več bi šel lahko direktno ali pa indirektno preko bonov.

    • Avatar praufo
      praufo 13:52 02.julij 2020.

      ej ti mucek, da nauš pregoru, jest ne vem kolk so naokol hodil, ampak turizem je ko greš malo dalj na izlet, vidiš tuje kraje , itd ... lahko greš k sosdu prespat pa na malco, ampak to so vse ...prikaži več eni kurčevi bombončki , ki turizma niti najmanj ne bodo rešili ... v to državo je prihajalo na tisoče azijcev, ki jih je neomejeno ... to so mase, ki delajo biznis, ne pa mi revni siromaki

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.