Slovenija
62 ogledov

Klicali policijo, ta čakala lastnika

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 07:13 19.julij 2016.

    Ko se bodo kazni ,za mučitelje živali občutno spremenili,bo nastal red.Dokler pa lastniki plačajo samo drobiž za tako gnusno dejanje,kot je izpostavljanje živali,da umira od vročine,ni za pričakovati sprememb.Se pa sprašujem,če jih že javno takole mučijo,kaj se dogaja za 4 ...prikaži več stenami.Koliko peticij za živali,še naj podpišemo,da se bodo politiki zganili in sprejeli nov zakon in mučitelje poslali za nekaj let za rešetke?Politiki,ukrenite že nekaj,zato smo vas volili.

  • Willi Swocc 08:49 19.julij 2016.

    Ne razumem zakaj policija ni vdrla v auto. Če bi bilo za posredovat z orožjem bi bili takoj v akciji. Saj se je šlo za življenje živali. Kaj so kupili izpite za policaja ali kaj, to ni bilo po pravilniku ...prikaži več narejeno... Slabi ste mi policaji...

  • mph 18:58 18.julij 2016.

    Ma vtakni si nekam to svoje dušebrižništvo. ... tukaj je govora o ŽIVALIH, ne o ljudeh. Kaj misliš, da razpravljanje o živalih ogroža ljudi ali kaj? Kaj misliš, da ne prispevam vse, kar mi pošljejo položnic od RK, Unicefa, .... ...prikaži več če kupujem redno konzerve za živali in oddam v bokse?

  • maresem 21:11 18.julij 2016.

    Policaja.... res sta gnoj na kubik... ne morem mimo tega!

  • Skippy 18:23 18.julij 2016.

    Nikogar pa ne brigajo ljudje, ki nimajo strehe nad glavo in prav tako čakajo na žgočem soncu...

  • Lavdan 18:40 18.julij 2016.

    Manjka tablica in ime lastnika. Pranger bi imel neverjetne učinke.

  • valerijakregar 20:14 18.julij 2016.

    priporočam, da vsak od nas voznikov po novem v prtljažniku prevaža še obvezni rekvizit, macolo !!!!moja gre nocoj v prtljažnik !!!!!!!!!!!sicer pa en velik MINUS, za može postave !!!!!!!!!!!!!!!!pravico teh živali moramo očitno sami vzeti v roke ...prikaži več in udariti brezvestne voznike tam, kjer jih najbolj boli ! po denarnici !!!!!!!!!!prepričana sem, da ni človeka, ki bi mi nasprotoval pri tem humanem dejanju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • maresem 21:09 18.julij 2016.

    Te policajske prasce bi privezal na mučćilni steber in ju pustil na soncu en teden...... gnoj pokvarjeni, pa še lastnika psa zraven. Sramota.... da bi se kreteni cvrli v peklu - sram vas bodi... gnoji.

  • maresem 21:10 18.julij 2016.

    Idiot - nisi nič boljši od one gamadi.

  • Vesoljec 21:40 18.julij 2016.

    Članek je o mučenju psa. Komentiraj v članku o mučenju ljudi.

  • KOJAK 21:56 18.julij 2016.

    Daj malo se pomiri psihopat. Misliš da lahko policaji kar tako po mili volji razbijajo šipe.

  • reider 23:33 18.julij 2016.

    Kaj res ne veste, ka kse ravna s takimi. S klučom skoz dol po stranici, pa bo že sam ugotovo če bo pesa u auto zaklepal.

  • Pepe007 07:30 19.julij 2016.

    Moram nekje dobiti dobro lutko psa, da ga bom imel nastavljenega v avtu, da bodo pasjeljubci imeli kaj za delati. Kitajci gotovo naredijo za zmeren denar robotka, ki bo tu in tam še malo mignil.

  • 1111 08:26 19.julij 2016.

    Razumem tvoj bes, sam sem velik ljubitelj živali in jih imam kar nekaj doma, ampak možje postave niso prav nič krivi, kriv je zakon, ki tak gnoj ščiti !!!!

  • toni69 08:32 19.julij 2016.

    Pepe ti si 100 % bumbar!

  • tupko59 11:45 21.julij 2016.

    kmalu po tem ko smo naredili slo so nas začeli počasi a vstrajno mučit vesoljec ti zgleda imaš vsega preveč tukaj pa je toliko i.......h komentarjev o enem cucku

  • tupko59 08:10 21.julij 2016.

    sentjurčanka se strinjam s tabo da jih je treba kaznovat ampak koga tiste ki so te cucke pa razne mačke take naredli včasih so ti cucki jedli kar si jim dal danes pa take hrane še povohajo ne ma sosed ...prikaži več cucka pa kup mačkov mi hodijo srat okoli bajte po solati ni da ni in zato naj jihlepo gledam naj ti od društva pridejo pa naj vsak dan vse počistijo potem bom pa drugač mislil

  • Willi Swocc 08:50 19.julij 2016.

    Ej pepe zaradi lutke ti bo gdo drug razbil šipo pol boš ob škodo sam, ne delaj neumnosti...

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:27 18.julij 2016.

    Od policajev itak ni za pričakovati pomoči, pa naj bo pomoči potreben človek ali pa žival! Policaja sta bila tam zato, če bi kdo od mimoidočih razbil šipo in bi ga lažje kaznovala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.