75-letnica brez izpita pozvročila nesrečo

Foto: Žurnal24
Foto: Žurnal24 main
Škofjeloški policisti so obravnavali 75-letno voznico, ki je povzročila prometno nesrečo in se v njej tudi poškodovala.
Oglej si celoten članek

Nesreča se je zgodila v petek okoli 12. ure v Poljanah nad Škofjo Loko. 75-letnica iz okolice Škofje Loke je zaradi izsiljevanja prednosti drugemu udeležencu v križišču povzročila nesrečo in se v njej tudi telesno poškodovala. Kot se je izkazalo, je vozila brez veljavnega vozniškega dovoljenja. Policisti so ji nadaljnjo vožnjo prepovedali, proti njej pa bodo uvedli še prekrškovni postopek.

Globa za izsiljevanje prednosti je 250 evrov in tri kazenske točke, za vožnjo brez veljavnega vozniškega dovoljenja pa 500 evrov.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.