Miha Hercog priznal, da sta si s to znano Slovenko "dala lupčka"

Foto: Instagram
Foto: Instagram
Ni skrival, da mu je všeč.
Oglej si celoten članek

Foto: Instagram miha hercog, vlasta Z novo sezono šova Poroka na prvi pogled je prišla tudi nova sezona komentatorske oddaje Poroka na drugi pogled, ki jo vodijo Špela Grošelj, Miha Hercog in Tanja Kocman.

Komentatorji v oddaji mnogokrat spregovorijo tudi o svojem življenju, tokrat je Miha razkril, ali se med njim in Vlasto Mažgon, kandidatko lanske sezone Poroke na prvi pogled, kaj plete. Po družbenih omrežjih so se lani namreč širile fotografije, na katerih se Miha in Vlasta stiskata ... "Družimo se, prijatelji smo," je pokomentiral namigovanja. Špela, ki je z vsemi žavbami namazana, ga je nato vprašala: "Koliko vas pa je?" Miha je v zadregi odgovoril: "Včasih nas je več. Natakar pride ..." Priznal pa je, da je Vlasta super punca in da se hodi v njen frizerski salon strič. "Vlasta je ful lušna punca, dobro je videti, pametna, razgledana, ampak sva le prijatelja," je dodal. Špela ni odnehala: "Se je med vama zgodilo kaj telesnega?" "Ne, le objem, ko sva se videla in poslovila," je odgovoril, a tudi priznal: "Lupčka sva si dala. Na lička, ko sva se srečala." 

Špela se bo k tej temi zagotovo še vrnila. 

 

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 3

  • 09:18 8. Marec 2024.

    Sami kreteni!!!

  • 08:40 8. Marec 2024.

    Da se niste morda malo "zapisali ",pa napisali namesto L črko P,v tisti besedi,ki ji jo je dal......

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.