Magazin /magazin/vip
4234 ogledov

Veliko presenečenje: Evrovizije ne bo več komentiral naš legendarni voditelj!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Herkules
    Herkules 12:25 17.april 2024.

    Lgbt + feminizacija butal se nadaljuje do klavernega konca! Babnce za vse, na vse, za vedno, edine živijo v butalah! Butale so postale nenormalna babja država, zato je toliko odhodov v tujino! S preostalimi butalskimi buzeranti se ne bodo mogle ...prikaži več parit, zato levakinje podpirajo razne migrante, za poceni fuk! Tale mavec je pa itak max prevarantka in kradljivka tuje intelektualne lastnine, poguglajte govedo lopovsko parazitskao, če je ne poznate! Take ostarele putane nas nažirajo na rtv! Še malo!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 10:03 17.april 2024.

    Upam na komentiranje na nivoju. Ker Hofer ga je zadnja leta kar precej biksal. So pa tale evrovizijska pravila kar nekaj. Vse države bi morale imeti pravico nastopati pod enakimi pogoji. Da pa nastopa Izrael je najbolj izprijeno dejanje odločevalcev ...prikaži več Evrovizije. Bruh!!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 12:38 17.april 2024.

    Včasih je bilo petje,zdaj je zbor vseh frikov sveta

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:59 18.april 2024.

    Trezen ni sposoben spraviti dveh stavkov skupaj.

  • Idioti 11:46 17.april 2024.

    Naj me pes , če vem kdo je sploh vodil EV . Me ne zanima , zguba časa !

  • Pierre 16:12 17.april 2024.

    Sem malo gledal letos San Remo, nisem bil prepričan al poje dec al baba... dvospolniki na pohodu, očitno tudi drugod po Evropi!

  • www 12:07 17.april 2024.

    model sodi na vaške veselice ne pa na evrovizijo. edino pravilno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.