Slovenija
24319 ogledov

Pred uvedbo drama, da nas bo to pokopalo, zdaj gre pri Slovencih za med

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lopov
    lopov 07:13 16.marec 2024.

    20% prebivalcev sploh telefonirat ne morajo z mobi če ne iščejo signala kje za hišo na hribu.. da dobi kak signal plačujejo pa kot tisi ki imajo omrežje pokrito še sanja se jim ne kake težave imajo z klici celo ...prikaži večelo ko gre za nujne klice pomoč ostarelim ali klic rešilca... to bi že pred 25 leti morali urediti in še zdaj ni urejeno predragi so jim oddajniki za par naselij brez signala samo kasirajo mesečno naročnino ti pa mora# klicat na stacionarni telefon nujno...

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:32 16.marec 2024.

      Res je,ampak zakaj potem plačujejo naročnino ,v tem je point,stran od njih ,pritožit se ,tiho čakat ne bo nič,preverjeno vse,sam doma sem med prvimi v vasi šel telekomu dat ultimat,kmalu so sledili sosedje,danes imamo čisto vsi v vasi optiko,dokler smo ...prikaži več bili tiho in čakali pa preprosto niso storili ničesar.

    • Ender3 14:30 16.marec 2024.

      @lopov sem že mislil, da so tudi xa to krivi oni iz golobnjaka..Škoda je edino, da so se janševi odrekli Huaweja..

  • Avatar karjola
    karjola 07:37 16.marec 2024.

    A1, simobil, vodafone oziroma karkoli se že kličejo imajo en drek od omrežja. Ko sem bila taktat na edinem telekom omrežju in so se pojavili kot simobil sem šls h njim zaradi prvlačne cene. Po nekaj mesecih sem spet šla ...prikaži več nazaj ker omrežje ni imelo pokritosti. Pred nekaj leti me je spet prepričalo da grem h njim ampak se ni spremenilo nič. Tako da ta trenutek je najbolj ugoden T2 imajo pa omrežje od mobitela in dela povsod. A1 - ne hvala.

    • miha.z 07:46 16.marec 2024.

      Odkar so pri A1 ugasnili 3G je pokritost precej boga.

    • Ender3 14:25 16.marec 2024.

      👍 soglašam s komentarjema. Imam A1 predplačniški račun za telefon . Ultro /notranjo/ sem «zastonj» preizkusil. Z rezultati nisem bil zadovoljen in še vedno prisegam na optiko T2..Slednjo kritiziram samo zaradi počasne tehnične odzivnosti in namernega izklapljanja signalna, ko jih ...prikaži več napadeš s kritiko..Telekom ima najbolj organizirano omrežje in edini omogoča gostovanje drugih IT ponudnikov na svoji infrastukturi..

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:02 16.marec 2024.

      T-2 je zakon za vse!!!

  • samo.jst 13:14 16.marec 2024.

    4 mobilna omrezja za 2miljonsko trzisce...kiks, ki si ga Slovenija ne bi smela dopustiti, se posebno ce vzamemo v postev da je mobilno ledino oralo drzavno podjetje. Ampak lobiji in miljoni od frekvenc vlecejo niti pri nas, tako da ni ...prikaži več nic grozno cudnega, da je kot je...pa ne le na mobilnem tk segmentu.

  • rd2dmk2 13:55 16.marec 2024.

    vi kar 5G, ampak še prej pa kupit nov telefon. jest ne vem tako jamrate kako so visoki davki in kakšna inflacija in kolk je vlada za en kurc, ko pa pride en trgovček pa hitr najdete 1000€ za nov ...prikaži več mobilc in 50€ namesec za to da lahk pošiljate fotke kolk ste špeha prdobl zadnji vikend na pasu. no ja ko vas bodo pa sledil čist povsod bo pa jok in stok. no ja zdej vam mogoče paše ko vam glovo zarad 5G prpelje pir in kokice. ko vam bo pa položnice in dacarja , e takrat bo pa too late

    • Ender3 14:11 16.marec 2024.

      👍 komentar z realnimi argumenti !

    • vzev 16:12 16.marec 2024.

      Spet en paranoik. Kaj državo ali pa npr. Kitajce briga kaj dela en Janez? Zakaj bi ga sledili? Če boš pa počel kaj takega, da boš zanimiv za državo, te bodo pa sledili s telefonom ali pa brez njega. In ...prikaži več zakaj nebi smel jamrati, kako smo obdavčeni? Država mi požere toliko od plače, da potem ta denar meče lenuhom, migrantom ali pa ga kradejo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:06 16.marec 2024.

    A1 je dober samo za njihove zaposlene

  • scharc 20:02 16.marec 2024.

    Osebno imam 5g na telefonu izklopljen. Je fina tehnologija, a realno overkill za večino vsakodnevnih primerov uporabe. Namesto da se zagotavlja stabilnost in pokritost omrežja (optičnega in 4g) in nudi poceni storitev, operaterji otročje tekmujejo kdo bo pokril več % ...prikaži več prebivalstva (v mestih). Telemach se ni hvalil z obljubami - če to pomeni nižje cene za uporabnike takoj kupim.

  • bobubob 11:18 17.marec 2024.

    https://www.amazon.com/Invisible-Rainbow-History-Electricity-Life/dp/1645020096

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.