Zdravje /zdravje/prehrana
70415 ogledov

Pozor, kar štirje odpoklici živil

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:21 06.december 2023.

    in potem se sprašujemo, zakaj ob izobilju hrane in blaginje ljudje zbolevajo kot še nikoli v zgodovini. Vsi oddelki natrpani, ambulante ne zmorejo števila obolelih, aparature delajo 12 ur, laboratoriji se utapljajo v delu...naše življenje pa ogrožajo reklame trgovcev !

  • www 07:18 06.december 2023.

    in potem poslušamo naše pridelovalske in poslanske KMETE, da jim moramo dovoliti še naprej uporabljati kemična sredstva za pridelavo hrane. ker brez kmetov da ne bomo preživeli... ko to berem, se mi zdi, da je ravno obratno...

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:25 05.december 2023.

    Jegra popit za vsak slučaj,toliko trav ima da ni vrag da bo ena pomagala

  • Idioti 21:59 08.december 2023.

    Mi je prvi komentar zmanjku. Žena kupi v Merkatorju Slocensko mleko . Mleko smrdi po prašku , da je joj. Pogledam na specifikacijo- POLNJENO v OSJEKU ! Danes , k se borijo za vsak dinar Merkator zgleda prevaža po Jugi ...prikaži več SLO mleko., nimajo kaj drudzga ta delat. Bo prej da je mleko v prahu SLO , samo voda v tisti toni praška , je pa čista alpska, iz močvirij Slavonije ! Samo še enkrat , pa bom šel na levo v Interšpar

  • Idioti 21:54 08.december 2023.

    Naslednji dan žena zopet prinese mleko iz Merkatorja. Nisem niti probal , zanimala me je specifikacija . Mleko polnjeno v TRSTU ej v Trstu ! Dragi Merkatovci , samo se vi zajebavite , dakle bofl mlek mam v Eurospinu veli ...prikaži veči ceneje, Zgleda , da se bomo poslovili , kajti jaz lahko zavijem tudi levo v Interšpar !

  • Ender3 13:48 05.december 2023.

    Samo delček tistega, ki gre do nas brez prave kontrole. Ni dovolj, da je drago še škodljivo je po vrhu..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.