Slovenija
3934 ogledov

Po novem: Pohabljanje ženskih spolnih organov in prisilne poroke kaznive

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 18:02 24.april 2024.

    Vsem tem: posilstvo pa ne.. želim in jim privoščim, da jim posilijo bližnjo in širšo sorodstvo.. oni to gledajo...za kazen pa njih NE !!

    • popokatopetl 19:13 24.april 2024.

      Sej ni da posilstvo ne bi bilo kaznivo, gre za definicijo "samo da pomeni da". Po tej definiciji sem mogoče tud jaz posiljevalec, ker ne vem če sem vedno eksplicitno vprašal, pa tudi posiljen sem mogoče po njej že bil. ...prikaži več Ne glede na nesprejetje bomo najbrž kmalu nosili s sabo pripravljene obrazce da in s čim soglašamo, v izogib tožbam čez x ali xx let. Bo možno tudi digitalno ampak nepraktično zaradi šestfaktorne avtentikacije ;)

    • Kmodri_ 21:05 24.april 2024.

      Pop... preden greš seksat moraš pred notarjem dobiti soglasje partnerke!

    • Ender3 21:50 24.april 2024.

      Popokat..👍dobro, realno razmišljanje!!

  • Kmodri_ 16:26 24.april 2024.

    Edino pravilno!

  • blayo 16:41 24.april 2024.

    Tudi posilstvo še pride, nič bat. Je pa bolje, da se je sprejelo to kot pa nič.

    • kapibara 19:15 24.april 2024.

      Fprašaj svojo žensko plat sorodstva..

    • Ender3 21:55 24.april 2024.

      Končno se je @blayo logiral. Smo že mislili, da je zradiran iz Janezovega imenika up.imen. Do volitev bo namreč v kleti veliko dela zanje..

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:30 25.april 2024.

      Ender3,😅😅😅

    • blayo 11:06 25.april 2024.

      Vmes ste vi pridno nabrali 69875678 brezveznih objav, ker vam je dolgcajt in v življenju ne vidite drugega smisla kot afne guncat.

    • blayo 11:08 25.april 2024.

      kapi, kaj naj jih vprašam? A to da so sprejeli kar so sprejeli ali morda to da bi bilo bolje da ne sprejmejo nič?

    • blayo 11:11 25.april 2024.

      Ender, ne vem če ste vi kaj mislili, predvsem ti bolj malo misliš. Po moje ti je vnuk kot privzeto stran v brskalniku nastavil Zurnal24 in misliš da je to internet.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:42 24.april 2024.

    A sem prav prebral,da posilstvo ne bo kaznivo dejanje?,a so vsi na drogah?!!!

  • Grof 18:02 24.april 2024.

    Po vsem, kar se dogaja zadnji dva leti sklepam, da je bil Golob pod prisilo poročen in po dolgih letih prisile se je prepustil zapejati mladi, lepi, visoki svetovljanki, morda bo pa naslednja, mlajša neolikana Sara Žibrat, o kokica mlada, ...prikaži več kako si preoptentna, …..

    • Ender3 21:59 24.april 2024.

      Grof👎 si do Sara sam prišel ali so dobil namig od zgoraj. Takoj, ko se zameriš stranki SDS takoj lahko pričakuješ diskreditacijo in pogrom vse njihove mreže maloumja..

  • optimist11 20:20 24.april 2024.

    Gospa Joveva, bo treba iz Bruslja malo v Novomesto in okolico. Ko boste tam naredili red in odpravili dogovorjene poroke se slišimo. Časa imate do volitev v EU parlament.

    • Ender3 22:02 24.april 2024.

      Za Strojane bi bila bolj primerna Tomčeva ima nemreč tako lepe zelene oči..

  • borut08 17:37 24.april 2024.

    Naša država pa se vedno lahko zlorablja zdravstvo oz.psihiatrijo za tiste,ki smo glasni in kriticnibdo politik_oblasti ustrahovanj ter zlorab institucij in korupcije v vrhu politike oz.države.Tako so mi prvo v UKC.LJ po ukazu politike oz.drzave uničili transplantirano ledvico in vzporedno ...prikaži več zlorabili še psihiatrijo,da me prikaže država kot neveredostojnega govorca oz.pricevalca in utiša.Glej moj facebook Instagram Borut Zabret.

    • Ender3 22:06 24.april 2024.

      borut👍 žal je forum na tvoje apele neobčutljiv..Zakaj ne izkoristiš vsa pravna sredstva in z dokazi greš do EU sodišća..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.