Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
5470 ogledov

Korona zaprtje aprila – panika ali nuja?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Beverly_Floyd 14:07 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Richard_Mason 16:50 30.maj 2021.

    V prvem mesecu sem prejel 23785 ameriških dolarjev, zadnji mesec pa 29847 dolarjev, samo delal sem od spleta od d0ma. Sem redni študent in delam le 2 do 3 ure na dan. Več informacij tukaj ...... >>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • JZekspert 21:37 29.marec 2021.

    V pisanju prof. Gamsa je še prostora za izboljšave, pozabi omeniti sledeče: PCR testi nad 40 ciklov so neuporabni, prav tako statistika umiranja ''s covidom'', vlada prisila (test.cep,mask), ni povedal, da je na IJS konflikt interesa in se jih plačuje ...prikaži več za ''simulacije epidemije'', ki so bile apokaliptične, Niall Fergusonovske, da nimajo kaj dosti znanja o epidemiologiji, da ne vedo nič(!) o javnem zdravju. Kljub temu je sklep pravilen, tretjega vala ni nikjer, in s toplim vremenom ga bo še manj!

    • jakec1575 22:25 29.marec 2021.

      kot prvo imas razlicne pcr teste. Ene z 30 ene z 28 ene s 40 cikli in verjetno se kaksne. nasi upostevajo + test do 33 cikla pri 40 ciklicnem testu. kar je visje gre za prebolelost in nekuznost. ali ...prikaži več drugace. kar je nad 34 ciklom je -.

  • Avatar crusader666
    crusader666 15:46 29.marec 2021.

    Kaj tule nam bluziš, povej to twitotu, sigurno boš uslišan, tko, kot vsi strokovnjaki, ki mislijo s svojo tintaro!!

    • pbr1 20:38 29.marec 2021.

      Vsaj malo spoštovanja bi pa lahko pokazal do 1000x pametnejših od sebe.

  • JZekspert 21:28 29.marec 2021.

    Spoštovanje prof. Gams! Jasno pove, da je 3. val čisti nateg. Med vrsticami pa, da IJS sploh ne upoštevajo! To je le - PAAANIKA, vsi bomo umrliiii! Smrtonosni grozzzzni viruuus, ljudje umirajo na ulici, hropejo, padajo, konec je, neee, grozno....O ...prikaži večO ne. Če ste eno leto nasedali tem očitnim lažem -za nek dokaj povprečen virus gripe z IFR 0,14%, ko morajo ponarejat teste, da veste, da ste sploh bolni: 1. imate korist od tega. 2. ste preveč prestrašeni .3 Niste ravno brihtni, žal. Kaj velja za vas?

  • Friderik1950 07:48 30.marec 2021.

    Članek ne da jasnega zaključka. Sam sem prepričan, da epidemiologi poznajo potencialna žarišča, pa temu ciljani ukrepi ne sledijo. Kar se pa zaupanja tiče, pa so stvari jasne. Slovenija je glede recimo 'kakovosti za ljudi' en kup dreka, se reče ...prikaži več vse najbolj poceni je za slovenčeke povsem dobro. In pri splošnem pohlepu se to podkrepljeno z lažmi samo še stopnjuje.

    • Avatar Leon
      Leon 08:10 30.marec 2021.

      Vlada širi lažne novice o množicnem zavračanju cepljenja medtem se podaljšujejo vrste čakajočih na cepivo ,ki ga dobavljajo nekaj sto odmerkov tedensko. Preverite v ZD v Podravju .

  • rd2dmk2 21:14 30.marec 2021.

    avtorju članka dam en nasvet, pejd brat štoparski vodnik po galaksiji. in dejte povedat,men neki, španska gripa je prišla in odšla, človeštvo je pa še vedno tu , a ne ? je bila takrat že AZ? fajzer ?. me pa ...prikaži več zanima tole, leta 2060 naj ne bi noben moški bil več ploden...pa ne zarad cepiva AZ in fajzerja in moderne, ampak zarad futra , ki ga vsak dan jemo. torej čemu panika, dejmo uživat še teh nekaj dni k jih imamo vsi skupaj brez karantene. a bi se dal ? lepo prosim .

  • sam1 07:49 30.marec 2021.

    Škoda,da smo slovenci vedno dobri le na "papirju",v praksi pa 100% daleč za vsemi-in to zato,ker na tekmovanjih sodelujejo strokovnjaki iz različnih področij,v praksi pa svoje blodnje izvršujejo člani trenutne politične kaste.....

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 20:22 29.marec 2021.

    No, vsakega članka brez repa in glave pa res ni treba objavit, pa tudi, če je zastonj. Tole se žal bere kot navadno bluzenje. Ni čudno, da smo kjer smo, če vsi strokovnjaki pišejo takšna mnenja, ki niso ne tič ...prikaži več ne miš in si s tem vnaprej operejo roke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.