Avto
37192 ogledov

Kocka je padla, po letu 2022 bodo avti zelo drugačni

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 14:34 12.november 2019.

    Imam 15 let star avto, ki ima samo ABS, tudi prejšnji ga je imel. V 20 letih niem imel še niti enega dogodka z nesrečo pa pa sem v tem času naredil ca 750 tisoč km. Tako da ni vse ...prikaži več na avtomobilih in njihovih sistemih.

  • vzev 18:43 12.november 2019.

    Če tako želijo, pač ne bom več menjal avta. Zdaj še bom kupil en avto, in ga bom potem zvozil do konca. Ker npr. sistem za vozni pas je ena največjih neumnosti, enkrat sem ga poskusil in ga ne želim ...prikaži več imeti v avtu. Isto je s kamero, senzorji so več kot dovolj, kamera je pa moteča. Kaj bom imel tudi od tega, da bi imel v avtu črno skrinjico. Pač politiki si morajo izmišljevati čim več neumnosti, da se pokaže da nekaj delajo.

    • vzev 18:45 12.november 2019.

      Npr. kaj so dosegli z obveznim TMPS? Nič drugega, kot to da imajo uporabniki sedaj dodatne stroške. Pri prejšnjem avtu sem si jih izključil, trenutni jih ima na srečo preko ABS. S temi idiotskimi pravi samo povečujejo stroške in uničujejo užitek v vožnji.

  • AnzeSmolej 17:18 13.november 2019.

    vedno več MOTEČIH stvari v avtu. Mene kot voznika te zadeve MOTIJO in mi NE pomagajo. Recimo signal ob prevozu črte, senzor tlaka v gumah, start stop (ogrom strošek!) ... Dokler se to da izklopiti je OK, ampak kaj ko ...prikaži več se ob ponovnem zagonu vse spet vklopi...ah..pogrešam avte iz začetka 2000ih brez navlake, močni stroji, brez blokad in brez Eko sranja.

    • AnzeSmolej 17:19 13.november 2019.

      in začuda z NIŽJO porabo kot dananšnji moderni stroji.

  • Avatar drecos
    drecos 09:22 12.november 2019.

    tale amzs ni vreden nič

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.