Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
72816 ogledov

Inšpektorji na delu, preverjajo gradbišča, bloke, najeme, davke ...

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sršen 07:58 05.marec 2024.

    Državi zmanjkuje denarja!

  • Luksi 09:29 05.marec 2024.

    Te inšpekcije bi lahko mirno ukinili, saj se spravljajo samo na ljudi, ki dejansko garajo celo življenje in morda kje postavijo kak objekt, ki ni povsem v skladu z zakonom, drugače je pa čisto v redu in nikogar ne moti. ...prikaži več Po drugi strani pa tajkuni z hordo odvetnikov lahko gradijo karkoli se jim zljubi, kjerkoli jim srce poželi...

  • atamama 07:19 05.marec 2024.

    Nekaj ne razemem v našemsistemu. Inšpektorji imajo akcijo planirano.Ko sem šel po cviček sem se peljal iz Dolenjske po stari cesti do Trebnjega oziroma v prestolnico po cestah brez vinjete.Kot mi je poznano se vozita inšpektorja po tej cesti, dnevno ...prikaži več gledata kako se gradijo objekti brez dovoljenj, sicer na tuji zemlji, reakcije pa nobene.Koga ''futrajo'' te službe? Kaj si res ne upajo stopiti na prste ''privilegiranim''? Ali pa je to podpiranje anarhije? PS saj jih razumem. Bojijo se zase, kajne?

    • Pepe007 07:54 05.marec 2024.

      Inšpekcijski nadzori se izvajajo zato, da se polni proračun. Kaj ti bo inšpekcijski nadzor tam, kjer ne boš uspel izterjati kazni? Saj ni namen inšpekcije red, temveč denar od kazni v proračunu. Zato mora biti tudi zakonodaja primerno zajebana, da ...prikaži več vsak pridni smrtnik, ki je nekaj prigaral in bi nekaj gradil, gotovo naredi kako napako za katero se ga lahko kaznuje.

  • PiaGaziEnderjaAnal 12:06 05.marec 2024.

    Samo omenim...ciganska naselja...200 kosovarjev prijavljenih na istem naslovu (zlozenih kot drva)...

  • Avatar Leon
    Leon 07:56 05.marec 2024.

    Osebno bi želel spoznati gradbenega inšpektorja zadolženega za nadzor gradnje v Podravju . Imam občutek ,da se nekdo norčuje iz državljanov . Ali so inšpektorji posebna kasta ?

    • a3479c8857678e87df3c796b6335aa01be0c1022 08:35 05.marec 2024.

      Se norčuje. Enemu bojo šli podret en foglovž, ki ga je prizidal zadaj za bajto, drugi pa zidajo "sušilnice sadja" ali "kmetijo z bazenom" v Polhograjcih, pa nič.

    • Avatar Leon
      Leon 12:32 05.marec 2024.

      Kmet je prejel EU subvencije mladega kmeta za proizvodnjo izdelkov prehranske verige ,ki so bili predstavljeni v projektu ....zgradil pa luksusno bajto ,kupil mercedesa ...o prehranski verigi ne duha ne sluha .

  • dejan12 22:20 05.marec 2024.

    Spet nekaj kar nima smisla preverjanje najemnih oogodb skratka samo da izgleda kako se drzava trudi za najemnike

  • atamama 20:31 05.marec 2024.

    Pia, to je pa tisti del zaradi katerega upravne enote, ministrstva, po mojem niso upravičene do višjih plač. Pridem na UE, leto in dan nazaj, pa nimam s seboj enega papirja. Prijava pač, pa bi se lahko pogledalo v bazo ...prikaži večo podatkov. Saj se nisem jezil, sem šel pač domov, kdor nima v glavi ima v petah. Nisem pa razumel kako je gospod v slabi srbščini lahko vse uredil, pa brez enakega papirja? Ali sem jaz faca za je*at ali pa je res nekaj hudo narobe s to službo, kaj menite?

  • sandi76 20:41 05.marec 2024.

    V luči transformacije sušilnice sadja v legaliziran objekt, ali imajo inšpektorji sploh kakšen obraz ob preverjanju črnih gradenj ???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.