Avto /avto/avto-nasveti
25633 ogledov

Izogibajte se držanju zavornega pedala

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 15:58 06.maj 2024.

    Ali je avtor članka mogoče pomislil, da je sedaj veliko avtov z avtomatskim menjalnikom in da se zaradi tega ne prestavlja ročice. Vsaj jaz delam tako in še mnogo drugih, ki jih poznam z avtomatskim menjalnikom. Sedaj se jih bo ...prikaži večo verjetno veliko oglasilo, da to ni dobro za menjalnik, sklopko...

    • miha.z 16:57 06.maj 2024.

      Namesto zavore lahko tudi potegneš ročno?

    • Toma 17:01 06.maj 2024.

      Ma nemoj! Jih že skoraj 10 let ne vgrajujejo!

    • slavauk22 20:22 06.maj 2024.

      namesto ročne imajo tipko zavore!

    • Avatar torolino
      torolino 20:22 06.maj 2024.

      Kakor kateri avto, glede ročne, še jih nameščajo.

    • Toma 07:21 07.maj 2024.

      @slavauk22: avtomatska ročna sveti!

    • miha.z 07:25 07.maj 2024.

      Napisal sem ročno, s tem sem mislil ali ročno parkirno zavoro ali električno parkirno zavoro. Ni čist isto, funkcija je pa enaka!

    • Toma 09:21 07.maj 2024.

      Namen ali funkcija je enaka, delujeta ali funkcionirata pa različno. Moja je avtomatizirana in ko je vklopljena, bo med vsako ustavitvijo lepo bleščala voznika za menoj 😜 Ne bom je vsakič, ko ustavim izklopil in preverjal, če morda avto kam leze ali ne!

  • bebo2 09:00 07.maj 2024.

    V članku je napisano narobe. Pri bmw-jih z vklopljeno funkcijo autohold na križišču gorijo zavorne luči ko avto stoji.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:55 07.maj 2024.

    Prebral sem nalašč cel članek,in take bedarije še nisem bral,kot da bi to pisali osnovnošolci.Je pa res,da če so ceste normalno prevozne,luči nikogar ne motijo,tle je point “stručkoti“

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.